Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do dużych obciążeń

Koła do dużych obciążeń, jak sama nazwa wskazuje, są idealnie dostosowane do transportowania dużych obciążeń.

Koła do dużych obciążeń

Firma Zestawy-kolowe-kola-outlet posiada wysokiej jakości kółka samonastawne do dużych obciążeń o nośności do 3000 kg na koło. Są one dopasowane do zastosowań, takich jak bloki betonowe, ciężki transport, a ponadto mogą być wykorzystywane w wózkach transportowych. Posiadamy różne rodzaje kół do dużych obciążeń, więc zawsze znajdą się takie, które będą pasowały do Twoich zastosowań.

Różne rodzaje kół do dużych obciążeń

Należy wiedzieć, które koła do dużych obciążeń są najlepiej dopasowane do Twoich zastosowań. Bardzo ważne jest podłoże. Jeśli będziesz korzystać z kół głównie na równych podłożach w pomieszczeniach, wybierz koła nylonowe. Nylonowe koła do dużych obciążeń mają niski opór toczenia i są odporne na ścieranie. Posiadamy nylonowe koła do dużych obciążeń o nośności do 3000 kg! Jeśli używasz kół głównie na zewnątrz lub na nierównych podłożach, wówczas lepszym wyborem są koła poliuretanowe. Koła te zapewniają pewne wytłumienie i nie spłaszczają się pod wpływem długotrwałego obciążenia. Oczywiście koła te mają nieco większy opór toczenia w porównaniu z kołami nylonowymi.

 

Kupuj koła do dużych obciążeń natychmiast on-line

Jeśli potrzebujesz nowych kół do dużych obciążeń, możesz je łatwo zamówić on-line w sklepie internetowym Zestawy-kolowe-kola-outlet.pl. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, które koła do dużych obciążeń są najlepiej dopasowane do Twoich zadań, zawsze możesz skontaktować się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie koła do dużych obciążeń!! Możesz również łatwo złożyć zamówienie. Jeśli potrzebujesz większej nośności, możemy szybko dostarczyć takie koła na specjalne zamówienie. Produkty zamówiane dzisiaj przed 16:00 są wysyłane dzisiaj!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »