Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Nylonowe koła do dużych obciążeń

Kółka samonastawne do dużych obciążeń, jak sama nazwa wskazuje, nadają się do transportowania ciężkich ładunków. Dzięki nośności do 3000 kg na koło nadają się do takich zastosowań, jak bloki betonowe, oraz ciężkiego transportu twardego kamienia / granitu.

FILTRY

Nylonowe koła do dużych obciążeń

Nylonowe koła do dużych obciążeń, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do transportowania dużych obciążeń. Przy nośności do 3000 kg na koło nadają się do takich zastosowań, jak bloki betonowe, jak również do transportu ciężkich materiałów, takich jak twardy kamień / granit lub konstrukcje stalowe.

Nylonowe koła do dużych obciążeń są dobrze przystosowane do użytkowania na gładkich podłożach. W przypadku mniej gładkich podłoży zalecamy nasze koła z opaskami poliuretanowymi (PU). Oba typy kółek samonastawnych do dużych obciążeń są wyposażone w podwójne uszczelnione łożyska kulkowe i mają bardzo solidną obudowę.

Jeśli potrzebujesz jeszcze większej nośności, możemy szybko dostarczyć takie koła na specjalne zamówienie.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »