Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do foteli

Koła przeznaczone do mocowania pod fotelami są wyposażone w górną płytę lub trzpień. Koła te nie zostawiają śladów i nie zawierają plastyfikatorów, więc nadają się do użytkowania na parkietach i podłogach laminowanych.

FILTRY

Koła do foteli

Jeśli chcesz kupić koła do montażu pod swoim fotelem, możesz to zrobić w Zestawy-kolowe-kola-outlet. Posiadamy różne koła, dzięki którym fotel będzie można o wiele łatwiej przemieszczać. Ze względu na to, że firma WielenOutlet nie stosuje plastyfikatorów w tych kołach, nie ma szans na uszkodzenie lub zabrudzenie podłogi. Koła są dostępne z mocowaniem na górnej płycie lub trzpieniem. Zapoznaj się z naszym sklepem internetowym i zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji.

Rodzaje kół przeznaczonych do montażu pod fotelem

W naszym sklepie internetowym, możesz wybierać spośród poniższych opcji:

Skontaktuj się z nami

Możliwe, że nadal masz pytania na temat kół, które chcesz zamówić, lub na temat fotela, do którego chcesz je przymocować. W takim przypadku nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy są gotowi udzielić porad. Możesz skontaktować się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu +31 (0)76 503 2216. Nasi pracownicy są gotowi przekazać Ci informacje, których potrzebujesz.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »