Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do mebli

Dostępne są u nas różne rodzaje i rozmiary kół do mebli. Oferujemy miękkie koła do wrażliwych podłoży lub piękne koła do mebli zabytkowych. Jeśli potrzebujesz bardzo trwałych kół, zamów koła podwójne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz się z n

Koła do mebli

Posiadasz meble, które są często przemieszczane i które rysują podłogę lub same ulegają zarysowaniu? Możesz zdecydować się na zamontowanie naszych kół do mebli. Twoje meble zyskają na mobilności, a podłoga nie będzie już ulegała uszkodzeniu. Firma Zestawy-kolowe-kola-outlet.

posiada bardzo duży asortyment kół do mebli i akcesoriów, które możesz kupić za bardzo przystępną cenę w naszym sklepie internetowym. Takie koła do mebli są wykonane z plastiku i stanowią idealne połączenie cech kół z miękkiej gumy oraz twardego plastiku. Twoje meble będą stabilne i nie będą się kołysać ani pozostawiać śladów na podłodze. W przypadku bardzo wrażliwych podłóg musisz wziąć pod uwagę plastyfikatory. Nasze koła do mebli są idealnie dopasowane do użytkowania z meblami ogrodowymi.

Odpowiednie koła do odpowiednich mebli

Jeśli chcesz zamówić koła do mebli, ważne jest, abyś wiedział, jakich dokładnie kół potrzebujesz. Możesz wybrać kółka samonastawne lub stałe kółka samonastawne, ale również koła do mebli z hamulcami, które zapobiegają toczeniu się mebli. Ważne jest również branie pod uwagę masy, jaką mają utrzymywać koła do mebli. Możesz wybrać pojedyncze koła będące w stanie utrzymać obciążenie do 40 kg, ale również podwójne koła utrzymujące obciążenie do 150 kg.

Kupowanie kół do mebli w Zestawy-kolowe-kola-outlet.

Jeśli chcesz kupić koła do mebli, Zestawy-kolowe-kola-outlet.nl  jest do tego idealnym miejscem. Możesz łatwo wybierać produkty z naszego dużego asortymentu i składać natychmiastowe zamówienia on-line. Jeśli potrzebujesz naszej porady, zawsze możesz skontaktować się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu +31 (0)76 503 2216.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »