Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Twarde przezroczyste koła

Przezroczyste koła są wyposażone w opaskę plastikową oraz łożyska ślizgowe. Idealnie nadają się do stosowania jako koła do różnych rodzajów mebli, zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Koła te są twarde i dlatego nie nadają się do drewni

FILTRY

Twarde przezroczyste koła

Twarde przezroczyste koła

Przezroczyste koła są wyposażone w opaskę plastikową oraz łożyska ślizgowe. Idealnie nadają się do stosowania jako koła do różnych rodzajów mebli, zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Koła te są twarde i dlatego nie nadają się do drewni.

Koła przezroczyste

Nasze przezroczyste koła oferują piękne wzornictwo. Są wyposażone w syntetyczną opaskę oraz zwykłe łożysko. Ten piękny projekt sprawia, że idealnie nadają się jako koła pod meble, takie jak krzesła i stoły. Mogą być również używane pod meblami ogrodowymi do zastosowań zewnętrznych. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że nasze koła przezroczyste nie nadają się do drewnianych parkietów ani podłóg laminowanych. Koła te są znacznie cięższe niż normalne koła meblowe i dlatego mogą pozostawiać zarysowania na bardziej wrażliwych powierzchniach.

Które koła przezroczyste należy kupić?

W naszym asortymencie oferujemy wiele różnych rodzajów kół przezroczystych. Spora część naszych kół przezroczystych jest wykorzystywana, na przykład, pod wystawami sklepowymi, gdzie koła nie odwracają za bardzo uwagi, a prezentują się ładnie. Ze względu na twardość kół mają one niską oporność toczenia. Oznacza to, że wszystko, co jest na nich umieszczone, jest łatwe w transporcie. Ważne jest, aby wiedzieć, jaka masa może być transportowana przez koła. Następnie należy podzielić tą masę przez trzy, a nie przez cztery, ponieważ dzięki temu zawsze zapewniony jest odpowiedni margines dla jednego koła. Jeśli zamierzasz transportować sporo rzeczy na kołach przezroczystych, wówczas powinno się zamówić dwa przezroczyste kółka mocowane na stałe oraz dwa przezroczyste kółka obrotowe. Pozwala to na ich łatwe toczenie się prosto. Jeśli nie zamierzasz transportować niczego daleko i chcesz łatwo manewrować, wybierz cztery koła obrotowe. Dokonałeś już wyboru? Zamów swoje przezroczyste koła łatwo on-line, korzystając z tej strony!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »