Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do taczek

Chcesz kupić koła do taczki? Zestawy-kolowe-kola-outlet jest do tego idealnym miejscem! W naszym dużym asortymencie kół znajdziesz również koła do taczek.

FILTRY

Koła do taczek

Chcesz kupić koła do taczki? WielenOutlet jest do tego idealnym miejscem! W naszym dużym asortymencie kół znajdziesz również koła do taczek. Chcesz przystąpić do pracy w ogrodzie na wiosnę, ale w Twojej taczce brakuje koła lub jest ono nieszczelne? Możesz łatwo kupić on-line nowe koło do taczki. Nasze koła są proste w montażu, więc szybko rozpoczniesz pracę!

Szczelne koła do taczek

 

Dobrze to znasz. Słońce znowu się pojawia i nadchodzi czas pracy w ogrodzie. Pełen zapału wyciągasz swoją taczkę z szopy i co się okazuje? Koło jest nieszczelne! Co za pech. Na szczęście nowe koło do taczki można łatwo kupić w WielenOutlet bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz zapobiec takiej samej sytuacji na następny rok, wybierz nasze szczelne koła do taczek! Są one łatwe w montażu i posiadają nośność na poziomie do 100 kg. Koło to nie może być nieszczelne, ponieważ jest wykonane ze specjalnych materiałów. Jest bardzo przydatne w sytuacji, w której podczas wykonywania pracy na podłożu mogą znajdować się ostre przedmioty, takie jak gwoździe.

 

Kupowanie on-line kół do taczek

Jeśli potrzebujesz nowego koła do taczki, możesz łatwo je zamówić w Zestawy-kolowe-kola-outlet. Złóż zamówienie dzisiaj przed 16:00, a Twoje koło do taczki wyślemy jeszcze dzisiaj. Zawsze dostarczamy towar w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dla osób prywatnych również w soboty, więc możesz bez opóźnień rozpocząć pracę w swoim ogrodzie. Zamów już teraz koło do taczki on-line!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »