Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła gumowe

Koła gumowe są jednym z najtańszych kół. Gumowe koła nadają się do wielu zastosowań wewnątrz i na zewnątrz. Nasza oferta ma różne typy. Patrz poniżej.

Koła gumowe

WielenOutlet.nl jest również miejscem, w którym można kupić koła gumowe. Nasze koła gumowe nadają się do różnych zastosowań i oczywiście są najlepszej jakości. Możesz dokonać wyboru pomiędzy gumowymi stałymi kółkami samonastawnymi a gumowymi kółkami samonastawnymi z różnymi opcjami montażu. Posiadamy również więcej różnych rodzajów gumowych kółek samonastawnych.

Różne rodzaje gumowych kółek samonastawnych

W naszym asortymencie posiadamy wiele różnych rodzajów gumowych kółek samonastawnych. Mamy koła gumowe z plastikową obudową koła. Są one wyposażone w standardową gumę (85° brzeg A) i posiadają doskonałe właściwości toczenia na nierównych podłożach lub progach. Koła te są odporne na ścieranie i nadają się do użytkowania w temperaturach od -20 do +80°C. Takie koła są jak na razie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Posiadamy również koła gumowe ze stalową obudową koła. Takie gumowe kółka samonastawne mają wyższą nośność w porównaniu z gumowymi kółkami samonastawnymi z plastikową obudową koła. Są one wykonane z tej samej gumy i posiadają również doskonałe właściwości toczenia. Wadą kół gumowych jest to, że generalnie mogą zostawiać ślady w formie smug na wrażliwych i lekkich podłożach. Mogą też pozostawić zapach gumy w małych przestrzeniach. Jeśli chcesz temu zapobiec, możesz zamówić nasze szare koła gumowe, koła do mebli lub koła do sprzętu. Jeśli chcesz korzystać z gumowych kółek samonastawnych we wnętrzach, zamów nasze bezzapachowe koła gumowe!

 

Zamów koła gumowe on-line

Jeśli potrzebujesz nowych gumowych kółek samonastawnych, możesz łatwo zamówić je on-line w zestawy-kolowe-kola-outlet.pl! Złóż zamówienie przed godziną 16:00, a dołożymy starań, żeby było dostarczone dzisiaj, tak więc zawsze masz możliwość otrzymania kół gumowych w ciągu 3-4 dni robocze. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »