Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła nylonowe

Koła nylonowe są bardzo twarde i dlatego idealnie nadają się do jazdy na twardych i płaskich powierzchniach. Nylonowe koła w naszej ofercie są doskonałej jakości i wytrzymają przez lata. W naszej ofercie znajdują się różne typy kół nylonowych.

Koła nylonowe

Zestawy-kolowe-kola-outlet jest również miejscem, w którym można zamawiać koła nylonowe. Koła nylonowe są bardzo twarde i idealne do użytkowania na równych i twardych podłożach. Koła nylonowe dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się doskonałą jakością i wieloletnią trwałością. W swoim asortymencie posiadamy różne rodzaje kół nylonowych.

Różne rodzaje kół nylonowych.

Po pierwsze, możesz u nas kupić nylonowe kółka samonastawne oraz nylonowe stałe kółka samonastawne. Możesz również zamawiać pojedyncze koła – opcja ta jest przydatna, gdy koło ulegnie uszkodzeniu i będziesz chciał je wymienić. Możesz także dokonać wyboru pomiędzy kołami nylonowymi z łożyskami kulkowymi a kołami nylonowymi do dużych obciążeń. Koła nylonowe z łożyskami kulkowymi są bardzo odporne na ścieranie, mają wysoką nośność oraz dobry opór toczenia i są, tak jak większość kół nylonowych, przystosowane w szczególności do równych podłoży. Nylonowe koła do dużych obciążeń, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do transportowania dużych obciążeń. Koła te posiadają nośność do 1300 kg na koło i są dopasowane do różnych dużych obciążeń.

 

Kupowanie nylonowych kółek samonastawnych on-line

Jeśli potrzebujesz kół nylonowych, możesz je łatwo zamówić on-line w WielenOutlet.nl! Lubimy również pomagać w dokonaniu prawidłowego wyboru i uwielbiamy udzielać porad na temat kół dopasowanych do Twojego zastosowania. Zawsze możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub jeśli masz jakieś pytania. 

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »