Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła nylonowe – duże obciążenie

Kółka samonastawne do dużych obciążeń, jak sama nazwa wskazuje, są idealnie dopasowane do transportowania dużych obciążeń. Z dopuszczalną nośnością na poziomie do 3000 kg na koło nadają się do takich zastosowań, jak bloki betonowe, a także do ciężkiego tr

FILTRY

Koła nylonowe – duże obciążenie

Kółka samonastawne do dużych obciążeń, jak sama nazwa wskazuje, są idealnie dopasowane do transportowania dużych obciążeń. Z dopuszczalną nośnością na poziomie do 3000 kg na koło nadają się do takich zastosowań, jak bloki betonowe, a także do ciężkiego transportu, jak na przykład konstrukcji z twardego kamienia / granitu lub stali.

Koła nylonowe do dużych obciążeń są bardzo dobrze dostosowane do użytkowania na gładkich podłożach. W przypadku mniej gładkich podłoży zalecamy nasze koła z opaskami poliuretanowymi (PU). Oba rodzaje kółek samonastawnych do dużych obciążeń są wyposażone w podwójne, uszczelnione łożyska kulkowe i mają bardzo mocną obudowę. Jeśli potrzebujesz jeszcze lepszej nośności, możemy szybko dostarczyć takie koła na specjalne zamówienie.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »