Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Lekkie koła PU do zastosowań przemysłowych

Koła PU wyposażone w opaskę PU są bardzo dobrze przystosowane do użytkowania jako koła do zastosowań wymagających utrzymywania obciążeń do 300 kg. W przypadku cięższych zastosowań sprawdź nasze koła do dużych obciążeń.

FILTRY

Lekkie koła PU do zastosowań przemysłowych

Koła PU wyposażone w opaskę PU są bardzo dobrze przystosowane do użytkowania jako koła do zastosowań wymagających utrzymywania obciążeń do 300 kg. W przypadku cięższych zastosowań sprawdź nasze koła do dużych obciążeń.

Koła PU wyposażone w opaskę PU są bardzo dobrze przystosowane do użytkowania jako koła do zastosowań wymagających dużych obciążeń. Koła te są odporne na ścieranie, nadają się do użytkowania w temperaturach od -20 do +80°C, są odporne na większość środków czyszczących i wilgoć.

Nie zostawiają śladów na podłodze, a wartość ich twardości mieści się między twardością kół gumowych i kół z twardego plastiku. Koła PU są dostępne z łożyskami kulkowymi.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »