Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła PU – nośność do 800 kg na koło

Koła PU wyposażone w opaskę PU są bardzo dobrze przystosowane do użytkowania jako koła do wszystkich zastosowań wymagających utrzymywania obciążeń do 800 kg.

FILTRY

Koła PU – nośność do 800 kg na koło

Nylonowe koła do dużych obciążeń, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do transportowania dużych obciążeń. Przy nośności do 800 kg na koło nadają się do zastosowań, takich jak bloki betonowe i ciężki transport materiałów, takich jak twardy kamień / granit lub konstrukcje stalowe.

Nylonowe koła do dużych obciążeń są dobrze przystosowane do użytkowania na gładkich podłożach. W przypadku mniej gładkich podłoży zalecamy nasze koła z opaskami poliuretanowymi (PU). Oba typy kółek samonastawnych do dużych obciążeń są wyposażone w podwójne uszczelnione łożyska kulkowe i mają bardzo solidną obudowę. Jeśli potrzebujesz jeszcze większego ładunku nośnego, możemy szybko dostarczyć takie koła na specjalne zamówienie.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »