Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła ze stali nierdzewnej z opaską PU

Koła ze stali nierdzewnej / koła INOX – kółka samonastawne ze stali nierdzewnej wyposażone są w łożysko kulkowe ze stali nierdzewnej / INOX i są bardzo dobrze dostosowane do użytku zewnętrznego, w branży żywnościowej i żywienia zbiorowego. Koła PU ze stal

FILTRY

Koła ze stali nierdzewnej z opaską PU

Koła ze stali nierdzewnej / koła INOX – kółka samonastawne ze stali nierdzewnej wyposażone są w łożysko kulkowe ze stali nierdzewnej / INOX i są bardzo dobrze dostosowane do użytku zewnętrznego, w branży żywnościowej i żywienia zbiorowego. Koła PU ze stali nierdzewnej są lepiej dopasowane do mniej gładkich podłoży.

Koła ze stali nierdzewnej / koła INOX – kółka samonastawne ze stali nierdzewnej wyposażone są w łożysko kulkowe ze stali nierdzewnej / INOX i są bardzo dobrze dostosowane do użytku zewnętrznego, w branży żywnościowej i żywienia zbiorowego. Kółka samonastawne ze stali nierdzewnej z opaską poliuretanową (PU) są lepiej dopasowane do mniej gładkich podłoży.

Kółka samonastawne RVS są dostępne również w wersji nylonowej przeznaczonej do gładkich podłoży lub z elastyczną niebieską gumą do mniej gładkich podłoży z doskonałym tłumieniem. Na życzenie klienta są również dostępne w innych rozmiarach i wersjach.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »