Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółko do rusztowań 250 mm – koło 250 mm mocowane na stałe oraz inne kółka o średnicy 250 mm.

Poniżej znajdują się nasze kółka obrotowe o średnicy 250 mm oraz koła 250 mm mocowanego na stałe. Koła są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Spójrz poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat średnicy koła.

FILTRY

Kółko do rusztowań 250 mm – koło 250 mm mocowane na stałe oraz inne kółka o średnicy 250 mm.

Jakiej średnicy potrzebuję?

Kółka obrotowe o rozmiarze 250 mm oraz kółka 250 mm mocowane na stałe mają średnicę koła o wielkości 250 mm. Jest to sama średnica koła. Jeśli wybierzesz koło obrotowe 250 mm lub koło 250 mm mocowane na stałe, masz wybór różnych materiałów, z których wykonane są koła, kółka obrotowe lub zestawy ze stałym kołem o różnej nośności lub różnych wysokościach konstrukcyjnych.

Jaka jest całkowita wysokość kółka lub zestawu ze stałym kołem?

Łączna wysokość kółka obrotowego 250 mm lub kółka 250 mm kółka mocowanego na stałe została podana w specyfikacjach jako „wysokość konstrukcyjna”. Jest to więc rozmiar od dolnej części koła do górnej części płyty górnej lub otworu środkowego.

Kiedy mam wybrać kółko obrotowe 250 mm albo kółko 250 mm mocowane na stałe.

Aby poznać różnicę pomiędzy kółkiem obrotowym 250 mm a kółkiem 250 mm mocowanym na stałe, musisz wiedzieć, co one dokładnie oznaczają. Kółka mocowane na stałe to takie, które nie obracają się w pożądanych kierunkach. Mogą więc one jechać tylko do przodu lub do tyłu. Jest to główna różnica w porównaniu z kółkiem obrotowym, które może obracać się w zakresie 360 stopni względem stałego punktu montażowego.

Porady dotyczące wyboru prawidłowych kół

Chcemy oczywiście, żebyś kupił właściwe koła! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub szukasz porady, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail lub wiadomość za pośrednictwem komunikatora WhatsApp lub zadać nam pytanie poprzez dział pomocy technicznej. Prawie natychmiast do telefonu zostanie poproszony odpowiedni fachowiec, który udzieli właściwej porady.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »