Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Zabytkowe – koła w stylu retro

Chcesz zapewnić swoim meblom bardziej zabytkowy wygląd? Możesz zdecydować się na wybór zabytkowych kół w stylu retro, które można zamontować na przykład pod stołem do pokoju wypoczynkowego. Nasze koła zabytkowe charakteryzują się doskonałą jakością i dosk

FILTRY

Zabytkowe – koła w stylu retro

Chcesz zapewnić swoim meblom bardziej zabytkowy wygląd? Możesz zdecydować się na wybór zabytkowych kół w stylu retro, które można zamontować na przykład pod stołem do pokoju wypoczynkowego. Nasze koła zabytkowe charakteryzują się doskonałą jakością i doskonale nadają się przy projektowaniu mebli. Jeśli na przykład chcesz nadać swojemu wnętrzu nowego wyglądu, możesz to łatwo osiągnąć, wykorzystując te koła. Czy chcesz zamontować je w swoich meblach z ramami rurowymi? Połącz nasze zabytkowe koła z centralnym otworem z elementami rozszerzającymi w celu zamontowania. Tutaj możesz zobaczyć, jak zamontować kółka samonastawne w rurze.

Koła stalowe o zabytkowym wyglądzie

Nasze koła stalowe mają zabytkowy wygląd i nie są ocynkowane, więc możesz zastosować kolor taki, jaki chcesz. Wielu naszych klientów maluje kółka samonastawne natryskowo z matowym czarnym wykończeniem, które świetnie pasuje do mebli drewnianych. Możliwe jest utlenienie zabytkowych kół, a następnie pokrycie ich bezbarwnym lakierem lub środkiem zatrzymującym utlenianie. Nasze zabytkowe koła w stylu retro są w całości wykonane ze stali. Jeśli posiadasz wrażliwe podłoże, zalecamy przymocowanie kół, tak że nie będą w stanie dalej się obracać, lub przyklejenie gumowego elementu w miejscu, w którym koło dotyka podłoża. Chcesz zobaczyć jak to zrobić? Sprawdź tutaj jak możesz przymocować koło!

 

Kupowanie zabytkowych kół w Zestawy-kolowe-kola-outlet.

Jeśli chcesz kupić koła zabytkowe, możesz to zrobić on-line w Zestawy-kolowe-kola-outlet! Możesz zdecydować się na wybór pomiędzy dwoma różnymi rodzajami zabytkowych kółek samonastawnych w stylu retro oraz stałymi kółkami samonastawnymi, tak więc zawsze znajdziesz koła spełniające Twoje potrzeby. Zamawiaj łatwo on-line i skorzystaj z szybkiej dostawy!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »