Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Ochrona słuchu

Idealna ochrona słuchu podczas pracy, koncertów czy głośnych sytuacji. Ale ochronniki słuchu nadają się również do spokojnej koncentracji lub odcięcia się od hałasu świata zewnętrznego.

FILTRY

Ochrona słuchu

Ochrona słuchu

Ochrona słuchu jest bardzo ważna dla ochrony zdrowia Twoich uszu. Niezależnie od tego, czy pracujesz na budowie, idziesz na koncert lub imprezę, czy używasz ochronników słuchu, aby pomóc Ci się skoncentrować. ważne jest, aby zainwestować w dobrą ochronę słuchu i wcale nie musi być ona droga. Tak właśnie dowodzi nasza ochrona słuchu VanderFields. Ochrona słuchu VanderFields jest dostępna w różnych modelach. Modele mają różne rozmiary ochrony, ale wszystkie spełniają niezbędne certyfikaty.

Ochronniki słuchu są łatwe i lekkie do przenoszenia. Dodatkowo są składane, dzięki czemu są wyjątkowo kompaktowe. Nauszniki są dostępne w szerokiej gamie kolorów.

 

Ochronniki słuchu dla dzieci

Oprócz ochronników słuchu dla dorosłych, oferujemy również ochronniki słuchu dla dzieci. Szczególnie podczas imprez sportowych, koncertów lub innych głośnych środowisk, ważne jest, aby chronić słuch swoich dzieci. Ochronniki słuchu nie tylko oferują rozwiązanie w głośnych sytuacjach, ale także zapewniają spokój i komfort, gdy dziecko chce się skoncentrować lub pracuje na przykład nad pracą w szkole. Ochronniki słuchu oferują również spokój osobom i dzieciom z autyzmem, gdy otoczenie jest ruchliwe.

Ochronniki słuchu dla dzieci są dostępne w różnych kolorach. Ale także z zabawnymi nadrukami, takimi jak fajne ochronniki słuchu z dinozaurem lub urocze ochronniki słuchu z różowym jednorożcem.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box