Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka obrotowe z hamulcem

Szukasz kółka z hamulcem? Kółka z hamulcem mogą obracać się we wszystkich kierunkach i mogą być zablokowane tak, że koło już się nie toczy ani nie obraca. Od nylonu, PU do mebli i kółek do dużych obciążeń. Jest to stały asortyment, który nie ulega zmianie

FILTRY

Kółka obrotowe z hamulcem

Zestawy kołowe skrętne z hamulcem

Zestawy Kolowe Kola Outlet to największy sklep internetowy z kołami. Oprócz pojedynczych kół, kółek skrętnych i stałych, oferujemy również kółka z hamulcem. Zestaw kołowy skrętny z hamulcem charakteryzuje się dwoma rzeczami. Po pierwsze, zestaw kołowy skrętny z hamulcem może toczyć się we wszystkich kierunkach i tym samym zapewnia dużą mobilność. Ponadto, co jest chyba najważniejszą cechą, zestaw kołowy skrętny z hamulcem może być zablokowany. Dzięki temu kółko nie będzie się już toczyć ani obracać. Większość naszych zestawów kołowych jest również podwójnie hamowana. Oznacza to, że oprócz kierunku obrotu, koło jest również blokowane. Dzięki temu uzyskuje się bardzo stabilne ustawienie dla danego zastosowania, pod które kółko jest podstawione. Oczywiście można doskonale połączyć kółka z hamulcem z kółkami obrotowymi bez hamulców.

Wiele typów zestawów kołowych skrętnych z hamulcem

W naszym asortymencie zestawów kołowych skrętnych z hamulcem zobaczysz, że dostępna jest różnorodność zestawów kołowych. Do wyboru jest np. typ opony, mocowanie, rodzaje łożysk, ale także nośność. Dlatego dobrze jest wiedzieć, które właściwości kół są ważne dla Twojego projektu. Abyś mógł zacząć, stworzyliśmy stronę z poradami, gdzie różne właściwości są jasno wyjaśnione. Korzystając z tych informacji, można dokonać lepszego wyboru odpowiedniego kółka z hamulcem. Na przykład, nie wszystkie kółka nadają się do użytku zewnętrznego, a zdolność toczenia może być również ważnym czynnikiem dla Twojego projektu. Dlatego zawsze upewnij się, że masz jasne cechy przed dokonaniem wyboru.

Jak wybrać odpowiednie kółko z hamulcem?

Znalezienie odpowiedniego kółka z hamulcem w naszej szerokiej ofercie może być trudne. Rozumiemy to aż za dobrze. Dlatego też zawsze mamy do dyspozycji zespół specjalistów, który pomoże Państwu w dokonaniu wyboru. Poprzez e-mail i telefonicznie pod numerem: +31 (0)85 076 53 13, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji każdego dnia, aby znaleźć idealne kółka dla Państwa projektu. Na naszej stronie internetowej dostępna jest również pomoc w doborze, która również może doskonale pomóc w znalezieniu odpowiedniego kółka z hamulcem.

Zestawy Kolowe Kola Outlet to zawsze najlepszy wybór

W Zestawy Kolowe Kola Outlet trafiłeś we właściwe miejsce, jeśli szukasz wysokiej jakości kółek z hamulcem, ale w atrakcyjnej cenie. Mamy również stały asortyment i zawsze zapewniamy produkty o jakości A. Ponadto zawsze masz pewność szybkiej dostawy, ponieważ wysyłamy wszystko tego samego dnia z naszego własnego magazynu, pod warunkiem, że zostanie zamówione przed 16:00.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box