Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka do foteli

Kółka do krzeseł i foteli jadalnych od Zestawy Kołowe Koła Outlet są ogromnie wygodne. Nasze kółka są mocne i łatwe do toczenia, co daje krzesłom wysoką użyteczność.

FILTRY

Kółka do foteli

Kółka do krzeseł

Czy chcesz wymienić obecne kółka do krzeseł? Albo po prostu postawić swoje krzesła na kółkach? W Zestawy Kołowe Koła Outlet, można łatwo kupić odpowiednie koła krzesła dla Twojej aplikacji online. Dostarczamy nasze koła do obu osób prywatnych i firm. Większość kółek krzesła w naszym asortymencie są obrotowe. Następnie, są one dostępne w różnych wariantach.

Różne warianty kółek krzesła

Z kółkami, przesuwając swoje krzesło jest o wiele łatwiejsze. Jak nie używamy plastyfikatorów w naszych kółkach, również uruchomić mniejsze ryzyko uszkodzenia podłogi i / lub pozostawiając plamy. Nasza oferta kółek pod krzesło składa się z podwójnych i pojedynczych kółek, które różnią się od siebie między innymi sposobem mocowania, materiałami i kolorami.

Mocowanie

Nasze zestawy kołowe pod krzesło mogą być mocowane za pomocą płytki, trzpienia gwintowanego, słupka lub centralnego mocowania otworu na śrubę. Rodzaj mocowania zależy od krzesła, do którego ma być zamontowany. Możemy dostarczyć kółka z różnymi mocowaniami w różnych rozmiarach. Dokładne wymiary można znaleźć w specyfikacjach poszczególnych artykułów. Dzięki temu zawsze znajdzie się zestaw kołowy odpowiadający Państwa wymaganiom.

Materiał

Oprócz różnych rodzajów mocowania, mamy kółka wykonane z różnych materiałów. Na przykład, mamy kółka wykonane z nylonu, nylonu z wtryskiwaną warstwą PU, (przezroczystego) plastiku i termoplastycznej gumy. Dla każdego materiału, zastosowanie lub wykorzystanie kółek do krzeseł może być różne. Koło nylonowe, na przykład, lepiej nie stosować na delikatnych podłogach, ponieważ może się zarysować, na przykład. Natomiast kółka do krzeseł z bieżnikiem PU nadają się do parkietów.

Z hamulcem lub bez

Oferujemy kółka z hamulcem i bez. Czy chcesz mieć możliwość zablokowania swojego krzesła? W takim razie wybierz kółko z hamulcem. Dzięki temu krzesło pozostanie na swoim miejscu.

Z nakładką lub bez

Oprócz standardowych kółek bez skuwki, oferujemy również kółka z skuwką. Nasadka ta zapobiega przedostawaniu się kurzu do kółek i łożysk, zapewniając płynny ruch kółek.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze kółek do krzesła?

Ponieważ asortyment jest ogromny, dokonanie właściwego wyboru nie zawsze jest łatwe. W tym celu nasz zespół specjalistów jest pod ręką, aby zapewnić pomoc w każdy dzień roboczy od rana do wieczora. Nie wahaj się więc skontaktować z nami w razie jakichkolwiek pytań lub niejasności. Ponadto mamy wyszukiwarka produktów, które może pomóc w zakupie kółek do danego zastosowania.

Właściwy adres dla wszystkich Twoich kółek

Oprócz kółek do krzeseł, które są częścią naszej oferty kółek meblowych, oferujemy również kółka do stolików kawowych, kółka do stolików bocznych i kółka do krzeseł biurowych, między innymi. Masz również przyszedł do właściwego miejsca dla kółek do innych zastosowań, takich jak kółka BBQ lub kółka ciężkich. To dlatego, że Zestawy Kołowe Koła Outlet jest całkowitym dostawcą wszystkich rodzajów kółek obrotowych i stałych. Z naszego stałego asortymentu, jesteś zawsze dostarczane z jakości w konkurencyjnych cenach outlet.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box