Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Wytrzymałe kółka obrotowe

Zestawy kołowe do dużych obciążeń do transportu najcięższych ładunków w trudnych warunkach (przemysłowych). Zobacz poniższy asortyment.

FILTRY

Wytrzymałe kółka obrotowe

Zestawy kołowe skrętne do dużych obciążeń

WheelsOutlet ma szeroką gamę kółek do różnych zastosowań. Czy szukasz kółek meblowych do szafki lub kółek retro do stolika kawowego, mamy odpowiednie kółka dla Twojej sytuacji. Oprócz standardowych kółek, nasz asortyment obejmuje również kółka do dużych obciążeń (heavy duty). Kółka ciężkie są istotną częścią szerokiej gamy zastosowań przemysłowych i komercyjnych. Te wytrzymałe kółka mogą przenosić duże obciążenia, co czyni je idealnymi do stosowania w magazynach, fabrykach i innych środowiskach, gdzie przenoszone są bardzo ciężkie przedmioty.

Wysoka nośność dla zastosowań w ciężkich warunkach

Jedną z najważniejszych cech kółek do dużych obciążeń jest ich wysoka nośność. Te typy kółek są zaprojektowane do przenoszenia bardzo dużych ciężarów. W naszej ofercie posiadamy zestawy kołowe do dużych obciążeń o nośności do 3000 kg. Ponadto, dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, są w stanie wytrzymać duże obciążenia w warunkach przemysłowych. Są więc dobrze odporne na zużycie, dzięki czemu wydajność jest zachowana nawet po wielu latach intensywnego użytkowania. To sprawia, że zestawy kołowe do dużych obciążeń są idealne do transportu najcięższych ładunków w trudnych warunkach (przemysłowych).

Łatwość manewrowania

Zestawy kołowe do dużych obciążeń charakteryzują się ponadto tym, że mogą się obracać. Oznacza to, że koło może poruszać się w dowolnym kierunku. Dzięki temu kółka są bardzo zwrotne i łatwe do zastosowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni lub do łatwego toczenia się po ostrych zakrętach. To sprawia, że kółka do dużych obciążeń są idealne do stosowania w magazynach, fabrykach i innych środowiskach przemysłowych, gdzie przestrzeń jest często ograniczona lub wymagane jest dużo manewrowania. Jeśli trzeba dużo manewrować, można wybrać 4 kółka obrotowe. Ponieważ promień skrętu jest wtedy bardzo mały, można łatwo umieścić przedmioty w narożnikach. Czy potrzebujesz głównie jeździć na wprost? W takim razie wybierz kombinację 2 kółek skrętnych i 2 kółek stałych. Zwiększa to nieco promień skrętu, ale obiekt może być prowadzony prosto. Koła nie będą się "kręcić".

Różne typy zestawów kołowych skrętnych do dużych obciążeń

Dostępne są różne typy zestawów kołowych skrętnych do dużych obciążeń. Istnieją zestawy kołowe stałe, zestawy kołowe z hamulcami i bez hamulców. Zestawy kołowe z hamulcem mogą używać hamulca do zablokowania koła, zapobiegając jego ruchowi. Może to być przydatne w sytuacjach, gdy obiekt musi pozostać stabilny, np. podczas załadunku i rozładunku ciężkiego transportu. Mamy kółka do dużych obciążeń z opaską PU lub z litego nylonu. Każde z nich ma swoją własną zaletę. Na przykład, nylonowe kółka do dużych obciążeń nadają się do transportu bardzo ciężkich ładunków lub przenoszenia ładunków na równych powierzchniach, takich jak w magazynach i szopach. W ten sposób koło nie będzie się spłaszczać lub spłaszczać podczas długiego postoju. Koła z PU są natomiast idealne do stosowania na nierównych powierzchniach lub do zastosowań zewnętrznych. PU zapewnia wtedy większy komfort jazdy.

Zestawy kołowe skrętne do dużych obciążeń

Dla ciężkich kółek obrotowych, trafiłeś we właściwe miejsce w WielenOutlet. Również dla wszystkich innych kółek, takich jak kółka do walizek i kółka do krzeseł biurowych, trafiłeś we właściwe miejsce. Wszystkie nasze kółka są dobrej jakości. Ponieważ mamy duży zapas, możemy dostarczyć większość kółek bezpośrednio z magazynu. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego kółka do swojej aplikacji? Następnie prosimy o kontakt z nami. Chętnie pomożemy!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box