Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

WD-40.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oleju penetrującego, smaru, środka czyszczącego, odtłuszczającego, czy też rozwiązania chroniącego przed rdzą lub ją usuwającego, odtłuszczacze WD-40 to odpowiednie produkty do Twoich kół.

FILTRY

WD-40.

WD-40

WD-40 to znana marka, która istnieje od 1953 roku i jest znana ze swoich wszechstronnych rozwiązań problemów związanych z konserwacją. Firma produkuje szereg produktów pod marką WD-40, w tym swój dobrze znany olej wielozadaniowy, który został specjalnie zaprojektowany do rozwiązywania problemów z ruchomymi częściami, takimi jak rdza i zatkanie.

Używanie WD-40

WD-40 to coś więcej niż tylko olej. Jest to produkt używany do rozwiązywania wielu różnych problemów, od usuwania kurzu i brudu po ochronę metalowych powierzchni przed rdzą. Produkt jest bezpieczny w użyciu.

Używanie WD-40 jest proste. Produkt wystarczy nanieść na powierzchnię, która ma zostać poddana obróbce, a następnie pozwolić mu wsiąknąć. Po pewnym czasie nadmiar produktu można łatwo usunąć za pomocą czystej szmatki lub ręcznika papierowego.WD-40 to coś więcej niż produkt do usuwania usterek. To marka znana ze swojej niezawodności i wydajności.

Zalety WD-40

Jedną z zalet WD-40 jest to, że nie klei się i nie pozostawia żadnych pozostałości. Dzięki temu idealnie nadaje się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, takich jak maszyny, pojazdy i narzędzia. WD-40 jest również wodoodporny, dzięki czemu doskonale nadaje się do ochrony części metalowych przed rdzą i korozją.

Kup WD-40

Zestawy Kolowe Kola Outlet oferuje WD-40 w poręcznych puszkach ze sprayem o pojemności 450 ml. Możesz też przyjść do nas po duże, 5-litrowe opakowanie. Ponadto, WD-40 jest zawsze w konkurencyjnej cenie. Zobacz więcej naszych akcesoriów warsztatowych.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box