Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Wyślij i Zwróć

CENY WYSYŁKI:
Tabela opłat za wysyłkę jest dostępna na stronie opłaty za wysyłkę.

WYSYŁKA:

Usługa dostawy w Zestawy-kolowe-kola-outlet jest bardzo prosta. Otrzymaj swoje zamówienie do domu lub do pracy już następnego dnia. W Zestawy-kolowe-kola-outlet możesz zamawiać do godziny 16:00, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie następnego dnia (po otrzymaniu płatności). Nie ma Cię w domu? Paczka zostanie dostarczona do Twoich sąsiadów od poniedziałku do soboty (jeśli jest to możliwe) lub druga próba dostarczenia zostanie podjęta następnego dnia (z wyjątkiem niedziel).

Odbiór: Wolisz samodzielnie odebrać swoje zamówienie? Jest to możliwe w dni robocze w godzinach 8:30 – 17:00. Przy zamówieniach on-line wybór opcji Odbiór i natychmiastowa realizacja płatności przyspiesza cały proces. Otrzymasz wiadomość e-mail natychmiast, kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru. 

ZWROTY:

Masz 30 dni na zastanowienie i zwrot produktu bez podawania powodu, licząc od dnia odbioru produktu. Ponosisz koszty związane ze zwrotem produktu. Możesz skorzystać z prawa do wycofania zamówienia, przekazując zlecenie zwrotu jednemu z naszych pracowników (za pośrednictwem wiadomości e-mail lub telefonicznie).

Adres do zwrotów:

WielenOutlet / Zestawy-kolowe-kola-outlet
Keskesweg 17
5721 WS Asten
Holandia 

Możesz zwrócić artykuł tylko wówczas, jeśli:
– Artykuł jest kompletny;
– Jest on – o ile jest to w sposób uzasadniony możliwe – w oryginalnym stanie i opakowaniu fabrycznym. Skorzystanie z prawa do wycofania zamówienia nie anuluje zobowiązań płatniczych. Musisz zapłacić w określonym terminie. Jeśli odnotujemy wpłatę na Twoim koncie klienta, natychmiast ją zwrócimy. Kwota pojawi się na Twoim koncie w ciągu kilku dni, najpóźniej w ciągu 14 dni od momentu przetworzenia zlecenia zwrotu. Jeśli zwracasz całe zamówienie, wówczas zwrócimy również koszt wysyłki. Zapłacimy Ci, korzystając z tej samej metody, z której korzystałeś podczas dokonywania płatności.

GWARANCJA:

Firma Zestawy-kolowe-kola-outlet B.V. przykłada dużą uwagę i dogłębnie sprawdza swoje produkty, ale jeśli pomimo tego Twoje produkty wykazują wady, wówczas prosimy o poinformowanie nas o tym, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected]
Aby uzyskać prawo do skorzystania z gwarancji, muszą zostać spełnione poniższe warunki:


- Okres gwarancji wynosi 2 lata począwszy od daty wskazanej na fakturze.
- Produkt musi być zakupiony od firmy WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet 


- Jesteś uprawniony do darmowej naprawy, a jeśli naprawa jest niemożliwa – do nowego produktu.
- Twoja faktura jest dowodem gwarancyjnym, więc przechowuj ją starannie.

Gwarancja nie ma zastosowania w przypadku:
- Uszkodzenia wynikającego z nieprawidłowego użytkowania lub zużycia.

- Produktów zamawianych i (lub) składanych dla Ciebie na specjalne zamówienie.

Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box