Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka obrotowe z gwintem M16

Kółka obrotowe z gwintem M16. Zobacz nasz asortyment tutaj. Twój produkt nie jest wymieniony? Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

FILTRY

Kółka obrotowe z gwintem M16

Zestawy kołowe skrętne z gwintem M16

Szukasz zestawów kołowych obrotowych z trzpieniem lub gwintem M16? To trafiłeś na właściwą stronę. Tutaj znajdziesz wszystkie nasze zestawy kołowe skrętne, które mogą być wyposażone w gwint M16. Nasze zestawy kołowe skrętne z gwintem, które są dostępne również w innych rozmiarach i średnicach, są dostępne z lub bez hamulca.

Zalety zestawów kołowych skrętnych z gwintem

Główną zaletą zestawu kołowego skrętnego mocowanego za pomocą gwintu lub trzpienia gwintowanego jest to, że nie może się on poluzować na skutek wibracji. Jest to bardzo przydatne, gdy np. używasz kółek na zewnątrz na nierównej powierzchni lub montujesz kółka pod maszyną, która powoduje silne drgania.

Po znalezieniu i zamówieniu odpowiedniego rozmiaru zestawu kołowego, w tym przypadku zestawu kołowego skrętnego z gwintem M16, jego montaż jest bardzo prosty. Dodatkowo trzpień gwintowany jest bardzo szeroki i mocny, więc praktycznie nie masz ryzyka, że mocowanie się złamie. Oczywiście zawsze należy dokładnie sprawdzić maksymalną nośność zamawianych zestawów kołowych.

Zestawy kołowe skrętne z gwintem M16

Zestawy kołowe skrętne z końcówką gwintowaną M16, które należą do tej kategorii, nadają się do stosunkowo dużego obciążenia. Małe kółka w naszym asortymencie ZNY mają nośność do 300 kg na koło. Przy tym koła te są nadal małe i kompaktowe. Dlatego zajmują mało miejsca, a Państwa obiekt nie będzie ekstremalnie uniesiony. Wielu naszych wiernych klientów używa tych kółek również do mebli, częściowo ze względu na ich piękną czarną powłokę. Pomyśl na przykład o szafkach, biurkach lub innych meblach.

Kup kółka w Zestawy Kołowe Koła Outlet

Możesz łatwo kupić kółka online w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Mamy bardzo szeroki zakres różnych kółek obrotowych i stałych do różnych zastosowań. Dostarczamy nasze koła zarówno do osób prywatnych, jak i firm. I czy potrzebujesz małych kółek pod krzesło biurowe lub dużych kółek do dużych obciążeń, w Zestawy Kołowe Koła Outlet jesteś we właściwym miejscu dla wszystkich kółek!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box