Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła ze stali nierdzewnej/inox

Nasze koła ze stali nierdzewnej i kółka ze stali nierdzewnej wszystkie mają łożyska rolkowe ze stali nierdzewnej/inox i są doskonałej jakości. Kółka są wyjątkowo dobrze przystosowane do zastosowań zewnętrznych, ale także bardzo dobrze sprawdzają się w prz

FILTRY

Koła ze stali nierdzewnej/inox

Kółka ze stali nierdzewnej/INOX w branży hotelarskiej i gastronomicznej

Nasze kółka ze stali nierdzewnej/INOX są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowań w branży gastronomicznej. Ciężkie stoły, lodówki i stoły warsztatowe można łatwo dopasować do kółek z WheelsOutlet. W ten sposób nawet w branży hotelarskiej można łatwo przemieszczać różne meble. Oczywiście na tych kółkach znajduje się hamulec, więc można również zabezpieczyć meble.

Tworzenie kwietnika na kółkach z kółkami ze stali nierdzewnej/INOX do użytku zewnętrznego

Kółka ze stali nierdzewnej/INOX nadają się szczególnie do ogrodu. Dzięki naszym kółkom można na przykład łatwo stworzyć donicę na kółkach. Zaletą tych kółek jest to, że są one wykonane ze stali nierdzewnej, więc nie rdzewieją. Dzięki temu doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Można więc łatwo umieścić kółka pod doniczką lub sadzarką. Pojemniki te są wtedy łatwe do przenoszenia, co pozwala szybko i łatwo zmienić aranżację ogrodu. W ten sposób te koła zewnętrzne nadają ogrodowi dynamiczny, żywy wygląd.

Specyfikacje naszych stali nierdzewnej /INOX kółka zewnętrzne

Nasze kółka ze stali nierdzewnej są dostępne z hamulcami. Mamy je w wersji nylonowej i poliuretanowej (PU). Mamy różne rozmiary kółek, ale oczywiście mogą one nie być w odpowiednim rozmiarze. Dlatego w razie potrzeby można zamówić także inne średnice. W tym celu prosimy o kontakt z nami, korzystając z danych kontaktowych na dole tej strony.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box