Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do kontenerów na odpady

Koła do kontenerów na odpady z hamulcem i bez hamulca wysokiej jakości, które pozwalają na łatwe przemieszczanie kontenera.

FILTRY

Koła do kontenerów na odpady

Kółka do pojemników na odpady

Koła do kontenerów na odpady pozwalają na łatwe przemieszczanie kontenera na odpady. Ze względu na dużą wagę pojemników na odpady ważne jest, aby koła były dobrej jakości i gładko się toczyły. Z kołami do pojemników na odpady z WheelsOutlet, masz pewność, że masz dobre koła do swoich pojemników.

Jakich kółek do kontenerów na odpady potrzebuję?

Możesz wybierać spośród różnych kół. W naszej ofercie kół do pojemników na odpady znajdziesz gumowe kółka obrotowe. Kółka obrotowe mogą obracać się i toczyć we wszystkich kierunkach. Ta mobilność jest wymagana dla pojemników na odpady, aby można było łatwo manewrować nimi we wszystkich kierunkach. Ponadto kółka gumowe są stosunkowo miękkie, więc doskonale toczą się po twardych i nierównych powierzchniach, takich jak płytki i kamienie. Dobrze toczą się również po przeszkodach takich jak progi. Koła kontenerowe różnią się między sobą między innymi nośnością i siłą hamowania.

Nośność

Przy wyborze odpowiednich kół do kontenerów na odpady warto wiedzieć, jaką nośność powinny mieć koła. Zależy to od całkowitej masy pojemnika na odpady, który ma być transportowany. Oferujemy koła do kontenerów na odpady o nośności do 500 kg.

Kółka z hamulcem i bez hamulca

Dodatkowo można wybierać pomiędzy kółkami z hamulcem i bez. Dzięki hamulcowi można łatwo postawić pojemnik na odpady, aby zapobiec jego staczaniu się. Blokuje on również kierunek toczenia się kółek.

Zamówić koła do pojemników na odpady

Koła do kontenerów na odpady można łatwo kupić online w WheelsOutlet. Mamy bardzo duży zapas, który pozwala nam na szybką dostawę kół. Ponadto, nasze koła są również bardzo konkurencyjne ceny. Czy masz pytania lub potrzebujesz porady na temat kół? W takim razie skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefonicznie pod numerem (0)85 076 53 13. Zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box