Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Podwójne kółka obrotowe

Szukasz podwójnego kółka? Tutaj znajdziesz kompletny przegląd wszystkich naszych kółek podwójnych, z hamulcem i bez hamulca. Kółka podwójne nadają się do wielu różnych zastosowań. Jest to stały asortyment, który nie ulega zmianie.

FILTRY

Podwójne kółka obrotowe

Podwójne kółka obrotowe

Koła podwójne skrętne można łatwo kupić online w Zestawy Kolowe Kola Outlet. Asortyment podwójnych kółek jest bardzo szeroki. Podwójne kółko może obracać się o 360° i tym samym toczyć się we wszystkich kierunkach. Ponieważ ten typ kółek ma podwójne kółka, ma bardzo dużą nośność. Dzięki temu kółka te idealnie nadają się do umieszczania pod meblami. Oczywiście nadają się one również do innych zastosowań, gdzie wymagana jest duża elastyczność i wysoka nośność. Nasza szeroka gama kółek skrętnych z podwójnym kołem nadaje się zarówno do zastosowań prywatnych, jak i biznesowych. Z naszego sklepu internetowego dostarczamy nasze kółka nie tylko konsumentom, ale także firmom.

Wszystkie rodzaje zestawów kołowych z podwójnym kołem

W WielenOutlet możesz wybierać spośród wielu różnych rodzajów kółek podwójnych. Ponieważ kółka obrotowe mogą się obracać, przedmioty z tym typem kółek są łatwe do przenoszenia i kierowania. Im większa średnica koła, tym łatwiej się ono toczy. Przy większym kole często również nośność jest większa. Oferujemy zestawy kołowe skrętne z podwójnym kołem z mocowaniem płytkowym lub z centralnym otworem na śrubę. Większość kółek posiada łożysko kulkowe, dzięki czemu toczą się bardzo płynnie. Dodatkowo bieżnik wykonany jest z TPR (guma termoplastyczna), a rdzeń koła z polipropylenu. Ze względu na podwójne kółka rolkowe są one cięższe niż np. pojedyncze kółka do mebli lub wózków.

Podwójne kółka z hamulcem

W zależności od preferencji, można wybrać podwójne zestawy kołowe skrętne z hamulcem i bez hamulca. Na koło z hamulcem można założyć hamulec, który zapobiega obracaniu się lub toczeniu koła. Przydatne, gdy obiekt musi pozostać w miejscu. Większość naszych zestawów kołowych jest podwójnie hamowana. Oznacza to, że koło jest blokowane zarówno w kierunku obrotowym jak i w kierunku toczenia. Możesz użyć podwójnych kółek z hamulcem dobrze, gdy chcesz zrobić stabilną konstrukcję ruchomą. Pomyślcie Państwo na przykład o stołach roboczych lub kreślarskich.

Wybór podwójnego kółka

Tak wiele kółek i tak wiele zastosowań. To może utrudnić wybór właściwego podwójnego kółka. Dlatego ważne jest, abyś określił, jaka powinna być średnica, nośność i rodzaj podłogi. W przypadku pytań o to, który zestaw kołowy jest odpowiedni do danego zastosowania, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasz zespół specjalistów dokładnie wie, które podwójne kółko może być użyte i kiedy. Możesz się z nami skontaktować poprzez czat, telefon lub e-mail. Dodatkowo możesz wypełnić nasz formularz wyszukiwarka-produktow. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w zakresie pomocy przy składaniu zamówienia. Dzięki temu zawsze bez problemu można kupić odpowiednie podwójne kółko do wszystkich zastosowań!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box