Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Małe kółka stałe

Kółka do wiaderek do wszelkiego rodzaju zastosowań. Idealne dla Twoich mebli, skrzynek na kwiaty lub grilla. Odkryj naszą ofertę małych kółek stałych poniżej.

FILTRY

Małe kółka stałe

Małe kółka stałe

Jeśli szukasz małych kółek stałych, to trafiłeś we właściwe miejsce. Oferujemy zróżnicowany asortyment wysokiej jakości małych kółek stałych. Kółka stałe charakteryzują się tym, że w przeciwieństwie do kółek obrotowych nie mogą się obracać, co daje im stały kierunek jazdy. Czy szukasz kółka buck do szafki, stołu lub mebli BBQ, znajdziesz odpowiednie kółko buck do każdego celu.

Małe kółka stałe we wszystkich rodzajach

Kółka kubełkowe występują w różnych rodzajach. Jeśli szukasz małych kółek buck, ważne jest, aby rozważyć kilka rzeczy. Wybierając wysokiej jakości kółka stałe odpowiednie do danego zastosowania, zapewniasz sobie dłuższą żywotność kółek stałych i mniejsze prawdopodobieństwo ich zepsucia. W naszym asortymencie znajdziesz małe kółka bucking z bieżnikiem z nylonu lub gumy termoplastycznej (TRP). Ponieważ TRP kółka są miękkie i nie smużyć lub zarysowania, są one idealne do stosowania w domu pod meblami. Nylonowe kółka stałe są bardzo twarde i doskonale nadają się do stosowania na twardych i płaskich powierzchniach. Na przykład, są one idealne do stosowania pod stołami BBQ. Nośność małych kółek stałych może się również różnić. Małe kółka do mebli często mają nośność 40 lub 50 kilogramów. Ponadto mamy również kółka do dużych obciążeń o nośności do 300 kilogramów. Wybierz więc małe kółka stałe odpowiednie do wagi przedmiotu, który chcesz przenieść.

Kiedy używać zestawów kołowych stałych?

Kółka stałe mają jeden kierunek jazdy. Kiedy potrzebujesz jechać tylko na wprost, wybierz 4 kółka stałe. Na przykład, do szafy, że tylko przenieść, gdy chcesz odkurzyć lub mop. Chcesz mieć możliwość łatwego manewrowania? W takim razie połącz 2 kółka stałe z 2 kółkami obrotowymi. Zaletę tej kombinacji można łatwo dostrzec w przypadku wózka transportowego. Kółka obrotowe sprawiają, że wózek jest łatwy do kierowania przez jedną osobę, a kółka stałe gwarantują, że nie wyłamie się on łatwo. Zwłaszcza jeśli chcesz używać kółek na dłuższych dystansach, warto zastosować kółka stałe.

Kup małe stałe kółka

Wszystkie kółka możesz łatwo kupić w WheelsOutlet. Mamy duży zapas, który pozwala nam dostarczyć prawie wszystkie koła super szybko. Ponadto, nasze koła są konkurencyjne cenowo. Szukasz małych kółek stałych, ale nie wiesz dokładnie, które koła potrzebujesz? Nie martw się. Nasz zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci wybrać odpowiednie koło. Również nasz przewodnik wyboru na stronie głównej może pomóc Ci wybrać odpowiednie koło.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box