Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Wózek platformowy

Chcesz kupić Wózki magazynowe lub wózki platformowe? W Zestawy kolowe kola Outlet mamy duży wybór wózków do transportu magazynowego. Są one idealne do transportu wszelkiego rodzaju produktów w Twoim magazynie.

FILTRY

Wózek platformowy

Wózki magazynowe

Wózki magazynowe, znane również jako wózki platformowe lub wózki z platformą, są niezbędnymi narzędziami w każdym magazynie lub strefie składowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o przenoszenie towarów, gromadzenie zapasów czy organizację przestrzeni magazynowej, wózki magazynowe umożliwiają wydajną pracę. W naszej ofercie znajdują się różne marki, w tym Fetra. Wózki magazynowe Fetra są solidne i wykonane z mocnego materiału, dzięki czemu wózki platformowe służą przez wiele lat.

Wózki transportowe

Wózki transportowe są niezastąpione w wielu różnych miejscach, takich jak magazyny, place budowy, sklepy, a nawet gospodarstwa domowe. Są łatwe w użyciu i zapewniają skuteczny sposób przenoszenia towarów z jednego miejsca na drugie.

Poza transportem towarów, wózki transportowe są również przydatne do przenoszenia narzędzi i innych urządzeń. Może to mieć miejsce na przykład na placu budowy, gdzie ważny jest szybki i łatwy dostęp do odpowiednich narzędzi.

Różne rodzaje wózków magazynowych

W naszej szerokiej ofercie znajdują się różne rodzaje wózków magazynowych. To, który z nich wybierzesz, zależy od rodzaju ładunku i zapotrzebowania na pojemność. Wózki magazynowe różnią się wysokością załadunku i powierzchnią załadunku. Oprócz "standardowych" wózków, istnieją również wózki platformowe z wieloma poziomami. Takie wózki magazynowe dostępne są w wersji ze stali nierdzewnej oraz w wersji stalowej i drewnianej. Podczas poszukiwania odpowiedniego wózka magazynowego należy wziąć pod uwagę wymiary przewożonych towarów oraz dostępną w magazynie przestrzeń. Na przykład niektóre wózki magazynowe mają możliwość złożenia drążka do pchania. Jest to oczywiście bardzo korzystne podczas przechowywania wózka. Oferujemy wózki magazynowe z różnymi wielkościami powierzchni ładunkowych. Są mniejsze wózki magazynowe o powierzchni ładunkowej na przykład 740x480 mm, ale także wózki magazynowe o całkowitej powierzchni ładunkowej 1000x600 mm. Niektóre wózki magazynowe posiadają również materiał antypoślizgowy na powierzchni ładunkowej. Zapobiega to przesuwaniu się ładunku podczas transportu. Nośność ładunku również różni się w obrębie wózków magazynowych, w zależności od kół i materiału, z którego wykonana jest powierzchnia ładunkowa. Przy wyborze odpowiedniego wózka magazynowego należy wziąć pod uwagę specyficzne wymagania magazynu lub miejsca składowania. Na przykład podłoga magazynu może określać rodzaj wózka, który może być używany. Wózki magazynowe wyposażone są w dwa koła obrotowe (opcjonalnie z hamulcem) oraz dwa koła stałe. Dzięki temu można łatwo kierować wózkiem w odpowiednim kierunku.

Zamawianie wózków magazynowych online

Wózki magazynowe są niezbędne do sprawnego i bezpiecznego przemieszczania towarów w magazynie lub centrum dystrybucyjnym. Możesz łatwo zamówić swój nowy wózek magazynowy online WheelsOutlet. Oprócz wózków transportowych, znajdą Państwo u nas wszystkie kółka do dużych obciążeń i inne koła przemysłowe. Masz pytanie dotyczące jakiegoś artykułu? Następnie skontaktuj się z nami poprzez czat, telefon lub e-mail. Z przyjemnością pomożemy.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box