Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Czarne koła

Szukasz luksusowych czarnych kółek o industrialnym wyglądzie? Nasze czarne kółka przemysłowe wyglądają idealnie pod meblami z czarnymi stalowymi nogami. Te kółka są odpowiednie do wnętrz i na zewnątrz, więc możesz wdrożyć ten piękny industrialny wygląd w

FILTRY

Czarne koła

Czarne koła

Czy szukasz luksusowych czarnych kółek o industrialnym wyglądzie? Nasze czarne kółka przemysłowe wyglądają idealnie pod meblami z czarnymi stalowymi nogami. W ten sposób można zrobić swój mebel mobilny, a oni również wyglądają bardzo stylowo. Te kółka mogą być używane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, więc można przeprowadzić ten piękny wygląd przemysłowy wszędzie.

Czarne kółka przemysłowe dla wewnątrz i na zewnątrz

Nasze czarne kółka przemysłowe mają różne zastosowania, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Na przykład, można wybrać twardszą czarną wersję z litej gumy, które są szczególnie odpowiednie do użytku wewnętrznego. To dlatego, że te kółka są twardsze i dlatego jeździć dużo lepiej po twardych podłogach. Te twardsze czarne koła z pełnej gumy są okrągłe 80, 100 i 125 milimetrów z łożyskami rolkowymi. Jeśli potrzebujesz czarne kółka metalowe do użytku zewnętrznego, a następnie wybierz nasz wysoko elastyczny (65 ° Shore A) wersji gumy. To dlatego, że te koła mają bardzo niski opór progowy i dlatego może jeździć dobrze przez progi, przeszkody i nierówne płytki. Koła te są dostępne w okrągłych 100 i 125 milimetrach z łożyskiem kulkowym. Na zewnątrz, te czarne koła stalowe są tak samo odporne na rdzę lub korozję jak koła ocynkowane. Więc nadal wyglądają świetnie.

Zamów swoje czarne kółka metalowe online bezpośrednio

Nawiasem mówiąc, nasze czarne kółka metalowe mogą być używane do znacznie więcej niż tylko pod meblami. Na przykład, mogą one być również stosowane pod grill, donice lub parasole ogrodowe. Idealne, jeśli możesz wszystko w swoim ogrodzie na kółkach; oszczędza to dużo dźwigania! Co najlepsze, możesz łatwo zamówić te koła online w WheelsOutlet. Nie jesteś w tym miejscu? W takim razie zapraszamy do kontaktu z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie czarne koła.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box