Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kołka żeliwne

Chcesz nadać swoim meblom charakteru vintage? W takim razie wybierz kółka vintage retro, które możesz zamontować na przykład pod stolikiem kawowym. Nasze kółka vintage są doskonałej jakości i idealnie nadają się do projektowania mebli.

FILTRY

Kołka żeliwne

Koła żeliwne

Czy szukasz kół żeliwnych? W takim razie trafiłeś na właściwe miejsce w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Koła żeliwne są obecnie często wykorzystywane do dekoracji pod, na przykład, stołami, kuchniami zewnętrznymi, kredensami lub innymi meblami. Kółka nadają industrialny wygląd i są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Kółka żeliwne bardzo dobrze nadają się do dekoracji mebli, które w dużej mierze są nieruchome. Oferujemy kółka żeliwne o nośności od 80 kilogramów do 500 kilogramów. Oczywiście kółka żeliwne można wykorzystać również do przemieszczania mebli. Do intensywnego użytkowania polecamy jednak inne kółka meblowe. Kółka te są wykonane do regularnego użytkowania i w przeciwieństwie do kółek żeliwnych są bardziej dostosowane do powierzchni, po której się toczą.

Kółka żeliwne vintage

Nasze kółka żeliwne są swobodnie obrabialne. Jeśli nie będziesz edytować żeliwa, będzie rdzewieć. Oczywiście doskonale pasuje to do wyglądu vintage. Zalecamy potraktowanie ich potem bezbarwnym lakierem, który zatrzymuje proces rdzewienia. Możesz oczywiście wybrać, aby nasze koła żeliwne były pomalowane na dowolny kolor.

 

Potrzebujesz pomocy przy wyborze kół żeliwnych?

Tak wielu ludzi, tak wiele życzeń i tak wiele zastosowań, tak wiele różnych typów kół żeliwnych! Rozumiemy, że trudno jest wybrać odpowiednie koła żeliwne online z naszej dużej oferty. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc. Na przykład, nie jest pewien, które kółka są najlepsze dla aplikacji masz na myśli? Następnie uniknąć zakupu kół online tak po prostu, i poprosić o poradę pierwszy! Zawsze możesz się z nami skontaktować, jeśli masz jakieś pytania. Można to zrobić za pośrednictwem czatu, telefonu lub poczty elektronicznej. Pomocny może być również nasz pomocnik decyzyjny. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w kwestii pomocy przy składaniu zamówienia. W ten sposób można zawsze łatwo kupić odpowiednie koła żeliwne do wszystkich zastosowań!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box