Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła retro

Koła retro cieszą się ogromną popularnością. Dzięki kołu retro możesz w mgnieniu oka nadać swojemu stolikowi kawowemu nowy wygląd.

FILTRY

Koła retro

Kółka retro

Kółka Retro nadadzą Twoim meblom niepowtarzalny, industrialny wygląd. Kółka idealnie nadają się do stolików kawowych i szafek. Podobnie jak w przypadku innych kółek meblowych, istnieją kółka obrotowe i kółka stałe. Jak sama nazwa wskazuje, kółka obrotowe mogą obracać się we wszystkich kierunkach. To pozwala łatwo kierować obiekt podczas przenoszenia go. W przeciwieństwie do kółka obrotowego, stałe kółko może toczyć się tylko w jednym kierunku. Retro kółka obrotowe mogą być doskonale połączone z retro kółkami stałymi. Kombinacja 4 kółek stałych jest również często stosowana pod stołami; kółka działają wtedy jako nogi stołu.

Idealne do stylu industrialnego

Styl industrialny w domu jest w modzie. Styl ten charakteryzuje się wykorzystaniem wytrzymałych materiałów, takich jak metal, drewno i beton. Najczęściej stosowane kolory to czerń, brąz i odcienie szarości. Nie będzie więc niespodzianką, że koło retro idealnie pasuje do tego industrialnego stylu. Dzieje się tak dlatego, że kompletne koło wykonane jest z nieobrobionej stali, której obudowa (widełki) została poddana specjalnej obróbce, której zawdzięcza swój rdzawy wygląd. Fajną rzeczą w kołach retro jest to, że można zmienić kolor według własnego uznania. Ponieważ koła te nie są ocynkowane, można nadać im dowolny kolor. Aby to zrobić, najpierw trzeba po prostu usunąć rdzę za pomocą szczotki drucianej. Ponieważ doskonale pasuje do stylu industrialnego, często wybierany jest kolor czarny. Oczywiście można też pozwolić, aby koła dalej rdzewiały (na zewnątrz). Czy chcesz zatrzymać proces rdzewienia? W takim razie potraktuj koło retro lakierem bezbarwnym lub Owatrol®.

Rodzaje kół retro

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo różne rodzaje kół retro. Różnica polega na różnych aspektach, między innymi na konstrukcji korpusu koła. Istnieją pełne koła obrotowe retro oraz koła stałe, w których wnętrze koła jest zamknięte. Istnieją również koła ze szprychami lub okrągłymi elementami konstrukcyjnymi. Zestawy kołowe skrętne mogą być montowane za pomocą płyty górnej (4 otwory na śruby) lub pojedynczego otworu na śrubę. Zestawy kołowe stałe retro są dostarczane tylko z montażem płyty górnej. W przeciwieństwie do wielu innych zestawów kołowych, zestawy kołowe retro nie są wyposażone w hamulec. Jednak jest możliwe, aby zablokować koła tak, że nie mogą się obracać. Aby to zrobić, można usunąć tuleję osi z koła i dokręcić śrubę z nakrętką mocno. Zalecamy wykonanie tej czynności, gdy koło retro jest używane na delikatnych podłogach.

Kupić koła retro

Jeśli szukasz retro kółek obrotowych lub stałych, jesteś we właściwym miejscu w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Również dla kółek meblowych i kółek do krzeseł biurowych, trafiłeś we właściwe miejsce. Oprócz szerokiego zakresu, mamy również bardzo duży zapas. To pozwala nam dostarczyć większość kół bezpośrednio z magazynu. Ponadto, nasze kółka są również bardzo konkurencyjne cenowo. Czy potrzebujesz porady, który zestaw kołowy jest odpowiedni dla Twojej sytuacji? W takim razie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta poprzez e-mail lub telefonicznie pod numerem +31(0)850765313.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box