Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka do rusztowania

Potrzebujesz kółek do rusztowań? Posiadamy szeroki wybór kółek zarówno do rusztowań jezdnych, składanych jak i pokojowych. Wszystkie z nich są wysokiej jakości.

FILTRY

Kółka do rusztowania

Kółka do rusztowań

Czy potrzebują Państwo kółek do swojego rusztowania? To jesteś we właściwym miejscu. Dostarczamy różne wysokiej jakości uniwersalne kółka do rusztowań w bardzo konkurencyjnych cenach. Ponieważ rusztowanie stoi na kołach, ważne jest, aby były one dobrej jakości. Zużyte lub uszkodzone kółka mogą być przyczyną wypadków. Dlatego należy regularnie sprawdzać, czy kółka działają prawidłowo. Czy kółka wymagają wymiany? W naszym asortymencie zawsze znajdziesz odpowiednie koło do rusztowania.

Jakiego kółka do rusztowania potrzebuję?

Istnieją różne rodzaje kółek do rusztowań. Które kółko do rusztowania jest odpowiednie dla Twojej sytuacji, zależy od wielu czynników. Czy potrzebujesz nowych kółek do rusztowania pokojowego czy do rusztowania jezdnego? Do rusztowań pokojowych i składanych oferujemy gumowe kółka do rusztowań pokojowych o średnicy 100 mm i 125 mm. Kółka te nie posiadają regulacji wysokości i są zabezpieczone klipsem ochronnym. Gumowe kółka do rusztowań nadają się wyjątkowo dobrze do stosowania na podłogach, gdzie np. znajduje się gruz budowlany i inne pozostałości materiałów. Kółka do rusztowań pokojowych nadają się do rur o standardowej średnicy wewnętrznej 47/48 mm. Do rusztowań jezdnych mamy kółka nylonowe i PU. W przeciwieństwie do kółek do rusztowań komorowych, kółka do rusztowań rolowanych mają regulowaną wysokość za pomocą wrzeciona z nakrętką regulacyjną. Dzięki temu nadają się one szczególnie do nierównych powierzchni, ponieważ rusztowanie można wtedy łatwo wypoziomować. Dzięki temu masz zawsze pewność, że rusztowanie jest proste.

Ponieważ nasze kółka mają uniwersalne wymiary, pasują do wszystkich rusztowań aluminiowych o standardowych rozmiarach rur. Kółka posiadają gwintowany trzpień ze stali o średnicy 38 mm. Po usunięciu korka & rurki z trzpienia, nadają się one również do stalowych rur rusztowaniowych lub rur o mniejszej średnicy wewnętrznej do 39 mm. Oba typy kół są podwójnie hamowane. Oznacza to, że gdy koło jest na hamulcu, zarówno kierunek jazdy jak i obroty są zablokowane. Dzięki temu możesz bezpiecznie pracować na swoim rusztowaniu. Ponadto nasze białe nylonowe kółka do rusztowań są wyposażone w wysoce niezawodny system hamowania zaprojektowany przez naszych specjalistów technicznych. Dzięki temu masz niezawodne i bezpieczne kółko do swojego rusztowania. Wytrzymały typ nylonowy jest dostępny w wersji 800 kg i 1200 kg.

W przypadku większych ilości istnieje możliwość dostarczenia koloru koła do rusztowania nylonowego lub PU w Państwa stylu domowym. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Zamów w prosty sposób kółka do rusztowań

W Zestawy Kołowe Koła Outlet znajdziesz odpowiednie koło do swojego rusztowania. Oczywiście możesz też zamówić u nas wszystkie inne kółka, jak kółka obrotowe z hamulcem, kółka do dużych obciążeń i kółka do wózków. Jeśli już wiesz, które koło potrzebujesz, możesz łatwo zamówić je online. Potrzebujesz pomocy w dokonaniu wyboru? Nie ma problemu. Nasz zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji w celu uzyskania osobistej porady. Możesz również skorzystać z naszego wyszukiwarka produktów, aby pomóc Ci wybrać odpowiednie kółka.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box