Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła urządzenia

Kółka obrotowe urządzenia są wyposażone w nakładki ochronne, co minimalizuje zbieranie drutu i włosów. A ponieważ kółka są wyposażone w łożyska kulkowe, mają doskonałe właściwości toczne.

FILTRY

Koła urządzenia

Kółka do mebli telewizyjnych i nie tylko

Nasze kółka do urządzeń są powszechnie stosowane pod meblem telewizyjnym lub szafką telewizyjną. Te kółka są wykonane z szarej gumy, która nie pozostawia smug na podłodze. Twardość kółek jest pomiędzy kółkami gumowymi i twardymi kółkami plastikowymi. Ze względu na plastyfikatory obecne, prosimy o kontakt z nami, jeśli masz delikatną podłogę. Połączenie łożysk kulkowych i gumy zapewnia redukcję hałasu, dzięki czemu nasze zestawy kołowe skrętne nadają się również do szpitali i ośrodków opieki.

Kółka obrotowe do urządzeń są wyposażone w nakładki ochronne, co minimalizuje zbieranie drutu i włosów. A ponieważ kółka są wyposażone w łożyska kulkowe, mają doskonałe właściwości toczne. Kółka do urządzeń mają szerszy bieżnik niż kółka do wózków i mają większą nośność.

Nasze kółka do urządzeń nie pozostawiają śladów na ziemi, twardość jest pomiędzy kołami gumowymi i twardymi kołami plastikowymi. Ze względu na obecność plastyfikatorów, prosimy o kontakt w przypadku, gdy masz delikatną drewnianą podłogę.

Które kółka do urządzeń, kółka z łożyskiem kulkowym lub kółka do wózków powinienem kupić?

Czy trudno jest wybrać pomiędzy naszymi kółkami do urządzeń, kółkami z łożyskami kulkowymi lub kółkami do wózków? Chętnie pomożemy Ci w tym. Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, jak często masz zamiar przenieść urządzenie (lub meble, na których stoi). Jeśli wybierzesz dwa kółka stałe i dwa kółka obrotowe, możesz bez problemu jechać prosto, a jeśli wybierzesz cztery kółka obrotowe, łatwiej będzie Ci manewrować np. do narożnika. Zestawy kołowe do urządzeń znajdujące się na tej stronie nadają się głównie do nieco większych ciężarów. Zawsze dziel całkowitą wagę urządzenia lub mebla przez 3 zamiast 4. Czasami, na przykład, podłoga nie jest płaska i obciążenie nie jest równomiernie rozłożone na wszystkie kółka. Jeśli masz lekkie urządzenia lub meble, możesz wybrać również nasze kółka do wózków. Są to również kółka na łożyskach kulkowych z szarą gumą, tak jak kółka do sprzętu. Po dokonaniu wyboru, można łatwo zamówić kółka sprzętowe online w naszym sklepie internetowym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych kółek do maszyn, prosimy o kontakt.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box