Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Niskie kółka

Czy szukają Państwo niskich kółek? Zestawy kołowe niskie mają niewielką wysokość zabudowy i dlatego zajmują mało miejsca. Zobacz nasz asortyment produktów tutaj.

FILTRY

Niskie kółka

Niskie kółka

Jeśli szukasz kółek, które są niskie do ziemi, niskie kółka są doskonałym wyborem. Kółka te nadają się do przemieszczania przedmiotów, które są nisko przy ziemi, takich jak stoły, krzesła i inne meble. Ale także maszyny lub inne większe przedmioty. Kółka te są idealne w sytuacjach, gdy obiekt nie powinien być podnoszony zbyt wysoko, na przykład w magazynach lub miejscach składowania, lub gdy koło nie powinno być zbyt widoczne i znajduje się pod spodem wyłącznie dla funkcjonalności.

Zalety niskich kółek

Jedną z zalet niskich kółek jest to, że mają one niską wysokość profilu. Oznacza to, że koło nie zajmuje dużo miejsca, a przedmiot nie musi być podnoszony zbyt wysoko. Dzięki temu kółko nadaje się do sytuacji, w których jest mało miejsca. Na przykład szafka, która musi dostać się pod biurko. Ponadto, niskie kółka zapewniają również dodatkową stabilność. Ponieważ przedmiot, pod którym montowane jest kółko, pozostaje blisko podłoża, środek ciężkości jest nisko. Dzięki temu konstrukcja na kółkach jest bardziej stabilna.

Mocowanie niskich kółek

Kolejną zaletą kółek niskich jest to, że są one łatwe w montażu. Dzięki temu koło jest łatwe w użyciu i utrzymaniu. Zestawy Kolowe Kola Outlet oferuje rozwiązanie dla każdego rodzaju mocowania. Mianowicie:

-mocowanie poprzez płytę górną

- mocowanie za pomocą trzpienia gwintowanego

- mocowanie przez trzpień

- Mocowanie przez otwór na śrubę

Kup niskie kółka na Zestawy Kolowe Kola Outlet

Nasze niskie kółka są idealnym rozwiązaniem do przenoszenia obiektów, które muszą pozostać niskie do ziemi, lub gdzie koło nie powinno wyróżniać się zbytnio. Pomyśl na przykład o swoim wnętrzu. Koło ma niską wysokość profilu, oferuje dodatkową stabilność, jest łatwy w montażu i użyciu. Nasze niskie kółka są dostępne w różnych materiałach, takich jak guma, nylon lub PU. Przegląd różnych materiałów można znaleźć tutaj. Sprawdź zalety i wady każdego rodzaju materiału przed dokonaniem wyboru. Sprawdź naszą ofertę niskich kółek, aby uzyskać więcej informacji i znaleźć odpowiednie kółka dla swojej sytuacji. Nadal nie jest całkiem tam? Następnie skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Oni będą szczęśliwi, aby pomóc.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box