Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka monolityczne

Zestawy kołowe pełne składają się z jednego korpusu i są bardzo odpowiednie do przenoszenia ciężkich ładunków. Odkryj teraz gamę pełnych kółek transportowych do różnych zastosowań.

FILTRY

Kółka monolityczne

Zestawy kołowe pełne

Kółka pełne są niezbędne w wielu firmach, które muszą przemieszczać ciężkie materiały lub maszyny. Kółka te charakteryzują się tym, że nie posiadają opaski, lecz składają się z jednego elementu. Koła pełne bardzo dobrze nadają się do przenoszenia ciężkich ładunków i zapewniają sprawne i bezpieczne przemieszczanie Twoich towarów. W Zestawy Kołowe Koła Outlet oferujemy szeroki wybór pełnych kółek transportowych do różnych zastosowań.

Różne rodzaje kółek pełnych

Koła pełne występują we wszystkich kształtach i rozmiarach. Istnieją kółka obrotowe, stałe kółka, a także pojedyncze kółka. Kółka obrotowe mogą obracać się we wszystkich kierunkach i dzięki temu oferują wysoką mobilność. Stałe kółka, z drugiej strony, nie mogą się obracać i mają stały kierunek jazdy. W naszej ofercie znajdują się zestawy kołowe stałe o średnicy od 75 mm do 200 mm. Zestawy kołowe różnią się również nośnością. Oferujemy standardowe kółka pełne o mniejszej nośności od 50 kg. Ponadto dostępne są zestawy kołowe do ciężkich prac o dużej nośności, np. 550 kg. Do transportu najcięższych ładunków oferujemy również zestawy kołowe extra heavy duty. Te mocarze mają nośność do 1300 kg. Nasze solidne kółka są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak nylon i stal. Dzięki temu koła nie stają się "płaskie" lub spłaszczają się podczas dłuższego postoju. Dzięki tym materiałom koła są szczególnie mocne i trwałe, dzięki czemu służą przez lata.

Jakie solidne koła wybrać?

Niezależnie od tego, czy szukasz kół do lekkiej maszyny, czy do ciężkiej, u nas zawsze znajdziesz odpowiednie kółka pełne. To, które koła są odpowiednie, zależy od tego, jak koło będzie używane. Na przykład, chcesz być w stanie hamować swój wózek transportowy? Wtedy wybierz solidne kółko z hamulcem. Czy kółka będą używane na twardych powierzchniach? Następnie przejdź do kółek nylonowych. Solidne kółka nylonowe są idealne do transportu lub przenoszenia ładunków na równych powierzchniach, takich jak w magazynach i szopach. Nasze solidne kółka stalowe idealnie nadają się do stolików kawowych. Czy kółka będą używane na zewnątrz? W takim razie wybierz solidne kółka z widelcami ze stali nierdzewnej. Dzięki wysokiej odporności na korozję nasze zestawy kołowe ze stali nierdzewnej nadają się szczególnie do wszystkich zastosowań zewnętrznych. Ponieważ te kółka są łatwe do czyszczenia, nadają się również do stosowania w przemyśle spożywczym i gastronomicznym.

Kup solidne zestawy kołowe

W Zestawy Kołowe Koła Outlet można kupić solidne kółka w konkurencyjnych cenach. Proces zamawiania jest prosty, dzięki czemu można złożyć zamówienie szybko i sprawnie. Trafiłeś również we właściwe miejsce dla wszystkich innych kółek, takich jak kółka do rusztowań i kółka transportowe. W naszym asortymencie znajdują się zestawy kołowe dla każdego zastosowania i budżetu. Chętnie doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego zestawu dla Twojej konkretnej sytuacji. Ponadto zawsze możesz liczyć na szybką dostawę i dobry serwis. Zamów swoje solidne kółka już dziś na Zestawy Kołowe Koła Outlet.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box