Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka do stołu warsztatowego

Stół warsztatowy na kółkach, to jest wygodne! Wszystkie nasze koła do stołu warsztatowego są specjalnie wyselekcjonowane i wysokiej jakości.

FILTRY

Kółka do stołu warsztatowego

Kółka do stołów warsztatowych

Stół warsztatowy z kółkami może być bogiem, jeśli regularnie przenosisz swoje stanowisko pracy lub jeśli twoja przestrzeń robocza jest ciasna. To dlatego, że stół warsztatowy na kółkach jest łatwy do przenoszenia, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać przestrzeń roboczą, więc zapewnia dodatkową przestrzeń roboczą, że tak powiem, w przeciwieństwie do stołu warsztatowego bez kółek. Ponadto koła zapewniają dodatkową stabilność i zmniejszają ryzyko uszkodzenia podłogi. Ponadto oferuje możliwość nawet wyjścia na zewnątrz do pracy! W końcu stół warsztatowy można łatwo przenieść.

Czy masz już stół warsztatowy, ale chcesz uczynić go bardziej mobilnym? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce w Zestawy Kołowe Koła Outlet.

Rodzaje kółek do stołów warsztatowych

Istnieją różne rodzaje kółek warsztatowych dostępne. Na przykład, istnieją stoły warsztatowe z kołami stałymi, co oznacza, że koła nie mogą się obracać. Nazywamy je również kółkami stałymi. Te kółka nie są obrotowe, co oznacza, że można jeździć stołem tylko od lewej do prawej lub od przodu do tyłu, w zależności od montażu. Stoły warsztatowe z kółkami obrotowymi są natomiast łatwe w manewrowaniu i dlatego można je ustawiać w różnych miejscach. Może to być przydatne, jeśli chcesz często przenosić stół warsztatowy lub jeśli masz małą przestrzeń roboczą. Kółka dają możliwość przemieszczania się w dowolnym kierunku. Gdy jest to wymóg, polecamy te kółka. Możesz wtedy przenieść swój stół warsztatowy tak, jak robisz to z wózkiem na zakupy lub psem meblowym. Również przy wyborze kółek stałych, mądrze jest rozważyć połączenie dwóch kółek stałych z dwoma kółkami obrotowymi. W ten sposób można manewrować, jak w przypadku wózka transportowego, na przykład.

W ofercie kółek do stołów warsztatowych z Zestawy Kołowe Koła Outlet, znajdziesz:

  • Zestawy kołowe stałe
  • Zestawy kołowe skrętne
  • Koła indywidualne

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości kółek do stołów warsztatowych, dzięki czemu zawsze znajdziesz odpowiednie kółka do swojego stołu warsztatowego. Nasze kółka są wykonane z mocnego i trwałego materiału, więc będą trwać przez długi czas i zapewnią bezpieczeństwo i stabilność Twojego stołu warsztatowego. Co więcej, nasze kółka są łatwe w montażu, więc możesz szybko rozpocząć pracę.

Kup kółka do stołu warsztatowego w Zestawy Kołowe Koła Outlet

Oprócz jakości, oferujemy również doskonałą obsługę. Zawsze jesteśmy gotowi pomóc Ci w wyborze odpowiednich kółek do stołu warsztatowego. Czy masz jakieś pytania? Wtedy nie krępuj się skontaktować z naszą obsługą klienta. Ponadto, zapewniamy również dobrą obsługę posprzedażową i zawsze oferujemy co najmniej dwuletnią gwarancję na nasze kółka. Z naszych kółek warsztatowych, można łatwo przenieść swój stół warsztatowy tak, że zawsze można pracować w miejscu najbardziej odpowiednim dla projektu. Czy jesteś profesjonalnym handyman lub po prostu lubię robić dziwne prace w wolnym czasie, z naszymi kółkami zawsze będziesz miał stabilne i mobilne stanowisko pracy do swojej dyspozycji.

Więc jeśli szukasz kółek do stołu warsztatowego, spójrz na naszą ofertę i bądź zaskoczony jakością i usługami, które oferujemy. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie kółka do Twojego stołu warsztatowego, abyś mógł szybko wrócić do pracy nad swoimi projektami.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box