Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Małe kółka

Szukasz małych kółek? Sprawdź asortyment tutaj!

FILTRY

Małe kółka

Małe kółka

Małe kółka, to małe kółka nadające się np. do krzeseł biurowych, stolików, wieszaków na ubrania, donic i wielu innych. Zaletą małych kółek jest to, że są lekkie i łatwe w montażu. I nie bez znaczenia; zawsze bardzo konkurencyjne ceny w WielenOutlet! Nasze małe kółka są dobrze dostępne w magazynie, a także bardzo interesujące przy zamawianiu hurtowym.

Małe kółka skrętne z hamulcem

WheelsOutlet oferuje szeroką gamę małych kółek, które nadają się do umieszczenia pod krzesłami, fotelami biurowymi lub innymi meblami. Dzięki dużemu asortymentowi oferujemy kółka, które można mocować na różne sposoby. Na przykład, nasze kółka mogą być wyposażone w:

  • Płyta górna
  • Pojedynczy otwór na śrubę
  • Trzpień gwintowany
  • Kołek

To gwarantuje, że zawsze znajdziesz u nas odpowiednie kółko. Ponadto na wiele naszych małych kółek udzielamy 5-letniej gwarancji. Można je rozpoznać po pomarańczowym logo na zdjęciu produktu. Zestawy kołowe są dostępne od 40 mm i są dostępne z hamulcem i bez hamulca. Nasze kółka skrętne z hamulcem są oczywiście bardzo wygodne, gdy używasz ich do mebli, które regularnie przesuwasz, ale które muszą być nieruchome i stabilne.

Nasze małe kółka są bardzo przyjazne dla użytkownika, są mocne, łatwo się toczą i są wygodne w użyciu. Aby łatwo i szybko znaleźć odpowiednie kółko, skorzystaj z opcji filtrowania po lewej stronie. Na naszej stronie głównej oferujemy funkcję wyszukiwania, gdzie można wybrać wszystkie istotne kryteria dla idealnego zestawu kołowego.

Małe zestawy kołowe o dużej nośności

Szukają Państwo małych zestawów kołowych, które mimo to mają dużą nośność? W takim razie mamy dla Ciebie idealną serię zestawów kołowych. Nasza seria ZNY zaczyna się od średnicy 50mm z nośnością do 300kg na kółko. Ten mały mocarz ma piękny czarny design i dlatego pasuje do prawie wszystkich zastosowań. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali galwanizowanej, dzięki czemu jest wytrzymała i ma absolutnie najwyższą jakość.

Pomoc lub doradztwo w sprawie małych kółek?

Szukają Państwo małych kółek obrotowych lub stałych, ale nie wiedzą Państwo dokładnie, jakich kółek potrzebują? Nie martw się, nasz dział obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci wybrać odpowiednie kółka.

Czy koło, którego szukasz nie znajduje się na naszej stronie? Nawet wtedy chętnie przyjrzymy się wspólnie możliwościom. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z wygodnej funkcji czatu.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box