Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Duże kółka obrotowe

Szukasz dużych kółek obrotowych? Sprawdź tutaj nasz szeroki asortyment zestawów kołowych o dużej nośności.

FILTRY

Duże kółka obrotowe

Duże zestawy kołowe

Szukają Państwo dużych kółek skrętnych? WheelsOutlet oferuje szeroką gamę dużych zestawów kołowych skrętnych o dużej nośności do 3000 kg na koło. Zestawy kołowe nadają się na przykład do przewożenia dużych maszyn. mają większą średnicę i tym samym większą wysokość konstrukcyjną (wysokość całkowitą). Ponadto większe kółko oferuje ważną zaletę w stosunku do jego mniejszego wariantu. Duże kółka skrętne toczą się lepiej niż małe i łatwiej pokonują przeszkody. Pomyślmy na przykład o progach lub wybojach. Wielenoutlet specjalizuje się w wysokiej jakości dużych kółkach.

Chcesz kupić duże zestawy kołowe?

Jeśli szukasz dużych kółek, to w WielenOutlet trafiłeś we właściwe miejsce. Przy zakupie dużych kółek ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka czynników. Na przykład, należy rozważyć:

  • Średnicę koła
  • Szerokość opony
  • nośność
  • Wysokość całkowitą kółka
  • Typ kółka
  • Materiał kółka

Dodatkowo na naszej stronie internetowej pod produktami zawsze znajdziecie Państwo dalszą specyfikację kółka. Tutaj staramy się dostarczyć jak najwięcej informacji o kółku. Czy informacje, które chcesz uzyskać nie są wymienione w specyfikacji kółka? Następnie prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, oni chętnie pomogą.

Duże zestawy kołowe skrętne lub stałe

Oprócz dużych kółek obrotowych oferujemy również szeroką gamę dużych kółek stałych. Te również można znaleźć na stronie. Zaletą kółek stałych jest to, że łatwiej jest je utrzymać w linii prostej. Kombinacja dwóch kółek obrotowych (z tyłu) i dwóch stałych (z przodu) zapewnia zatem dobrą zwrotność Państwa aplikacji.

Pytania lub duże kółka obrotowe lub stałe?

Czy nie znalazłeś na tej stronie tego, czego szukałeś? A może nadal masz pytania do nas? W takim razie nie wahaj się z nami skontaktować. Możesz to zrobić przez e-mail, telefon lub w godzinach pracy poprzez nasz system czatu.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box