Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła

Największy wybór kół znajdziesz na WheelsOutlet. Tutaj możesz zobaczyć przegląd wszystkich kół z naszej oferty.

FILTRY

Koła

Koła

Łatwo kupić koła online, można w WheelsOutlet. Kółka sprawiają, że przedmioty takie jak wózki, pojemniki i meble są łatwe do przenoszenia. Mamy bardzo szeroki zakres różnych kółek do różnych celów. Czy szukasz czarnych kółek meblowych lub ciężkich kółek celnych, które mogą przenieść najcięższe ładunki, znajdziesz to wszystko z nami. Każdy może przyjść do nas po kółka. Z naszego obszernego sklepu internetowego dostarczamy nasze koła zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

Koła we wszystkich kształtach i rozmiarach

Dostępnych jest wiele różnych rodzajów kółek. Istnieją kółka obrotowe, kółka stałe i kółka luźne. Kółka obrotowe, jak sama nazwa wskazuje, mogą się obracać. Ponieważ kółko obrotowe obraca się o 360° i może toczyć się we wszystkich kierunkach, zapewnia dużą mobilność. W przeciwieństwie do tego, zestaw kołowy stały nie może się obracać i dlatego ma stały kierunek jazdy. Można łączyć zestawy kołowe skrętne i stałe. Jeżeli zależy Ci na łatwości manewrowania, połącz np. 2 kółka stałe z 2 kółkami obrotowymi. Pojedyncze kółka są idealne jako zamienniki. Na przykład, czy tylko łożysko twojego koła jest zużyte, ale obudowa jest nadal w porządku? Wtedy można łatwo wymienić luźne koło zamiast całego zestawu kołowego skrętnego lub stałego. W naszej ofercie mamy mini koła od 50mm do dużych kół 400mm. Zazwyczaj im większa średnica koła, tym łatwiej się toczy.

Którego koła potrzebuję?

Którego kółka potrzebujesz zależy całkowicie od tego, gdzie chcesz go używać. W naszym asortymencie kółek, zobaczysz, że dostępna jest różnorodność kółek obrotowych i stałych. Oprócz różnych średnic, masz również wybór pomiędzy typem opony, mocowaniem, rodzajami łożysk i nośnością. Istnieją na przykład koła nylonowe, koła PU, koła z gumy (elastycznej) i koła żeliwne. Często kółka miękkie nadają się do nierównych podłóg/powierzchni, a kółka twarde do płaskich (twardych) podłóg. Kółka gumowe nadają się na przykład wyjątkowo dobrze do jazdy po bruku i progach. Z drugiej strony, średnio twarde kółka PU dobrze toczą się po dywanach i wykładzinach. Zestawy kołowe mogą być montowane na różne sposoby, np. z otworami na śruby, z trzpieniem gwintowanym, z trzpieniem i z mocowaniem górnym. Pod meble, kółka z płytą górną są często najłatwiejsze do zamontowania. Kółka do krzeseł, z drugiej strony, są zwykle wyposażone w gwintowane kołki. Szukasz na zewnątrz kółka? Wszystkie nasze kółka mogą być stosowane na zewnątrz, ponieważ są one ocynkowane lub pokryte czarnym. Jednak niektóre kółka są bardziej odporne na rdzę niż inne. Najlepszym, absolutnie nie korodującym, wyborem dla kółek zewnętrznych są kółka ze stali nierdzewnej. Tutaj można wybierać pomiędzy nylonowymi, gumowymi i poliuretanowymi bieżnikami.

Kupuj kółka i zestawy kołowe w WielenOutlet

Dla wszystkich kół, jesteś we właściwym miejscu w WielenOutlet. Oprócz ogromnej gamy kółek, gwarantujemy wysoką jakość w konkurencyjnej cenie. Nie jesteś pewien, które koło jest najlepsze dla Twojego celu? W takim razie najpierw skontaktuj się z nami. W ten sposób unikniesz przypadkowego zamówienia niewłaściwego koła. Możesz skontaktować się z nami poprzez czat, telefon lub e-mail. Z przyjemnością pomożemy Ci! Możesz również skorzystać z naszego przewodnika wyboru, który pomoże Ci wybrać odpowiednie koła.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box