Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka obrotowe z gwintem M8

Zestawy kołowe skrętne z gwintem M8 są łatwe w montażu. Na tej stronie znajdziesz wszystkie zestawy kołowe z naszego asortymentu z gwintem M8.

FILTRY

Zestawy kołowe skrętne z gwintem M8

Zestawy Kołowe Koła Outlet oferuje szeroki wybór zestawów kołowych skrętnych z gwintem M8. Na tej stronie znajdziesz wszystkie kółka, które mogą być wyposażone w gwint M8. Nasz asortyment w tym zakresie Size składa się głównie z kółek meblowych, które są idealne dla krzeseł biurowych, ale mogą być również montowane pod innymi krzesłami. Nasze kółka do krzeseł mogą być wyposażone w trzpień M8, trzpień gwintowany lub płytę górną. Znajdziesz pełną gamę w kategorii kółka do krzeseł.

Mocowanie M8 zestawów kołowych skrętnych

Podczas poszukiwania idealnego zestawu kołowego, na pewno natknąłeś się na różne oznaczenia odnoszące się do mocowania zestawów kołowych. Na przykład, następujące terminy są często używane dla tego typu mocowania:

  • Trzpień gwintowany
  • Trzpień gwintowany
  • Trzpień gwintowany

Wszystkie te określenia odnoszą się do mocowań gwintowanych. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę rozmiar śruby tego mocowania. Wszystkie produkty na tej stronie są montowane za pomocą śruby o rozmiarze M8. Oczywiście w ofercie Zestawy Kołowe Koła Outlet znajdują się również koła z innymi rozmiarami śrub, takimi jak M10 i M16.

Jakiego rozmiaru gwintu potrzebujesz?

Gwint, który wchodzi do siedzenia ma szerokość, zmierz go, aby dowiedzieć się, jakiego mocowania potrzebujesz. Czy ma on szerokość 8 mm? Wtedy potrzebujesz gwintu m8. Czy ma szerokość 16 mm? Wtedy potrzebujesz M16. W zasadzie dotyczy to wszystkich rozmiarów gwintów. Nadal masz wątpliwości, który rozmiar potrzebujesz? Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, który z przyjemnością pomoże Ci przez telefon, czat lub e-mail.

Zamów kółka M8 w Zestawy Kołowe Koła Outlet

Ze względu na szeroki asortyment, bardzo dobrą jakość i zawsze konkurencyjne ceny, zawsze dobrze jest zamawiać produkty w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Na wszystkie nasze kółka udzielamy co najmniej 2-letniej gwarancji, a na kółka do krzeseł nawet 5-letniej! Jeśli nadal nie jesteś zadowolony z kółek, możesz je po prostu zwrócić w ciągu 90 dni. Serwis jest naszym priorytetem.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box