Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła z poliamidu

Koła poliamidowe doskonale toczą się po gładkich podłogach i są idealne do wielu zastosowań przemysłowych. Zapoznaj się z ofertą już teraz.

FILTRY

Koła z poliamidu

Koła poliamidowe

Koła poliamidowe, znane również jako koła nylonowe, nadają się do wszelkiego rodzaju zastosowań. Od kontenerów i wózków po krzesła i przemysłowe wózki warsztatowe. Wykonane z syntetycznego polimeru, koła te są trwałe, odporne na zużycie i mają dużą nośność. Dzięki temu koła poliamidowe są doskonałym wyborem dla ciężkich ładunków i środowisk, w których wysokie temperatury i wilgotność są na porządku dziennym.

Wszystkie rodzaje kół poliamidowych

W naszym asortymencie znajdą Państwo zróżnicowaną ofertę kółek poliamidowych. Są to poliamidowe kółka skrętne i stałe. Kółka obrotowe to kółka, które mogą się obracać, co oznacza, że łatwo nimi manewrować. Kółka stałe mogą poruszać się tylko do przodu i do tyłu. Można łączyć ze sobą kółka obrotowe i stałe, aby uzyskać stabilną konstrukcję sterującą. Istnieją również zestawy kołowe skrętne z hamulcem, dzięki czemu można postawić wózek transportowy lub pojemnik na hamulcu. Koła różnią się między innymi nośnością i wielkością. Na przykład istnieją kółka poliamidowe do krzeseł o nośności 30 kg do kółek ekstra ciężkich o nośności 3000 kg. Ponadto w naszym asortymencie znajdą Państwo kółka poliamidowe o średnicy od 40mm do 200mm. Z reguły im większe jest koło, tym łatwiej się toczy. Ponadto, kółka mogą być mocowane na różne sposoby, na przykład poprzez płytę górną lub otwór centralny.

Kiedy wybrać kółka z poliamidu

Koła poliamidowe są bardzo trwałe i odporne na zużycie. Ponadto mają niski opór toczenia, co oznacza, że łatwo toczą się po gładkich powierzchniach. Dzięki temu idealnie nadają się do transportu ładunków na równych powierzchniach w magazynach i wiatach. Ponadto koła te są odporne na działanie substancji chemicznych i temperatury. Mogą być stosowane w wymagających środowiskach, w których panują wysokie temperatury do 120 stopni Celsjusza, bez uszczerbku dla nich. Na przykład koła poliamidowe serii RNY z obudową ze stali nierdzewnej idealnie nadają się do wszystkich zastosowań zewnętrznych oraz w przemyśle spożywczym.

Zamawianie kół poliamidowych online Zestawy Kolowe Kola Outlet

Podsumowując, koła poliamidowe są dobrym wyborem dla wielu zastosowań (przemysłowych). Prawie wszystkie nasze koła dostarczamy bezpośrednio z magazynu. W rezultacie zawsze mają Państwo swoje koła szybko w domu. Nie jesteś pewien, jakie koła potrzebujesz dokładnie? Nie ma obaw! Nasz dział obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci wybrać odpowiedni zestaw kołowy. Nasz przewodnik wyboru może również pomóc w poszukiwaniu.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box