Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Wózki ręczne

Chcesz kupić wózki pchane? W WheelsOutlet znajdziesz wózki ręczne lub wózki o różnych nośnościach, funkcjach, rozmiarach kół i rodzajach kół. Od schodołazów po składane aluminiowe wózki ręczne.

FILTRY

Wózki ręczne

Wózki ręczne

Wózek ręczny to poręczne narzędzie szeroko stosowane w magazynach, fabrykach i innych środowiskach pracy, w których konieczne jest przemieszczanie materiałów i towarów. Wózki te są często wyposażone w solidne koła i platformę, na której można umieścić materiały, co ułatwia ich przenoszenie. Wózek jest idealnym rozwiązaniem do przenoszenia ciężkich przedmiotów. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo wózka ręcznego do magazynu, garażu czy po prostu do użytku domowego, w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór różnych typów i rozmiarów wózków ręcznych.

Wybór właściwego wózka ręcznego

Wybierając odpowiedni wózek ręczny należy wziąć pod uwagę rodzaj ładunku, który będzie przenoszony i środowisko, w którym będzie używany. Na przykład, możesz wybrać wózek ręczny, jeśli pracujesz na małej przestrzeni lub chcesz przenosić średnio ciężkie przedmioty.

Wózki ręczne z krótkimi łopatami

W ramach asortymentu WheelsOutlet znajdziesz wózki z krótkimi łopatami. Są one idealne do przenoszenia pudełek lub innych średnich przedmiotów. Oferujemy między innymi wózki znanej marki Fetra, wózki te są bardzo wysokiej jakości.

Wózki z długą łopatą

Oferujemy również wózki ręczne z wydłużonym ostrzem. Mają one taki sam udźwig jak wózki z krótkim bokiem. Jednak dużą zaletą tych wózków jest to, że pozwalają one na podnoszenie większych przedmiotów. Pomyślmy na przykład o beczkach z olejem lub szerokich i głębokich skrzyniach.

Wózki schodowe

Używanie standardowego wózka ręcznego na schodach jest często bardzo trudne. Wózek ręczny musi być wtedy "podnoszony" krok po kroku w górę lub w dół. Na przykład, czy pracujesz w kompleksie apartamentów lub bloku, w którym nie ma windy? W takim razie do transportu nadal trzeba będzie używać schodów. Specjalnie dla tego typu sytuacji sprzedajemy wysokiej jakości wózek schodowy Fetra. Ten ręczny wózek wyposażony jest w obrotowe koła, które umożliwiają sprawny transport Twoich towarów w górę i w dół schodów. Zarówno w górę, jak i w dół.

Wózki ręczne składane

W WielenOutlet oferujemy również bardzo konkurencyjne cenowo składane wóz ki ręczne. Są one bardzo kompaktowe i dzięki temu łatwe w transporcie. Wózki te są nie tylko składane, ale również wysuwane. Są to bardzo poręczne wózki ręczne, które można zabrać do domu lub do pracy. Miłą dodatkową zaletą tych składanych wózków ręcznych jest to, że są one bardzo konkurencyjne cenowo. Czy szukają Państwo wózka ręcznego, na który nie chcą Państwo wydać zbyt wiele pieniędzy, ponieważ prawdopodobnie nie będą go Państwo używać codziennie? W takim razie te wózki ręczne są bardzo interesujące.

Czy masz pytania dotyczące naszych wózków ręcznych lub masz problemy z odnalezieniem się? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, z chęcią Ci pomogą! Nawet jeśli Twój wózek nie znajduje się w naszej aktualnej ofercie, możesz oczywiście skontaktować się z nami. Chętnie doradzimy Ci alternatywę lub będziemy z Tobą współpracować, aby znaleźć inne rozwiązanie.

 

Zobacz resztę naszej oferty wózków transportowych tutaj.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box