Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do taczek

Chcesz kupić koło do swojej taczki? W naszym asortymencie znajdziesz m.in. koła do taczek antypoślizgowe oraz koła z osią.

FILTRY

Koła do taczek

Koła do taczek

Czy chcą Państwo kupić koło do taczki? W takim razie trafiłeś na właściwe miejsce w WheelsOutlet! W naszym szerokim asortymencie różnych rodzajów kół znajdziesz oczywiście również koło do taczki. Podczas wykonywania prac ogrodowych taczka jest często niezbędna. Ważne jest jednak dobre koło. W końcu nie chcesz mieć przebitej opony podczas wykonywania prac ogrodowych. Czy Twoje koło do taczki jest przebite lub wymaga wymiany? W takim razie możesz u nas łatwo kupić nowe koło do taczki online.

Wymiana koła do taczki

Jeśli Państwa koło do taczki jest nieszczelne, można oczywiście spróbować je przykleić. Jednak ze względu na duże obciążenie, jakie na nim spoczywa, jest to często nieskuteczne. Wymiana opony jest wtedy zazwyczaj lepszym pomysłem. Dostarczamy wszystkie nasze koła taczek w tym osi. Nasze koła są łatwe w montażu, więc można wrócić do pracy szybko! Możesz wybierać spośród kół z plastikowymi lub metalowymi obręczami, łożyskami kulkowymi lub rolkowymi oraz z oponami pneumatycznymi lub pełnymi.

Koła do taczek antypoślizgowych

Znasz to uczucie, słońce znów zaczyna świecić i czas zrobić coś z ogrodem. W dobrym nastroju wyciągasz taczkę z szopy i co się dzieje? Koło zaczęło przeciekać! Jest to oczywiście bardzo denerwujące. Na szczęście w WheelsOutlet można łatwo kupić nowe koło do taczki, bez konieczności wychodzenia z domu. A czy chcesz uniknąć przeciekającego koła następnej wiosny? Oczywiście wybierzesz nasze antyprzeciekowe koła do taczek! Te szczelne koła są łatwe w montażu i mają nośność do 200 kg. Ponieważ to solidne koło do taczki jest wykonane ze specjalnych materiałów, nie może przeciekać. Bardzo przydatne, gdy podczas projektu pracy na ziemi znajdują się ostre przedmioty, takie jak gwoździe.

Kupić koło do taczki online

Kiedy potrzebujesz nowego koła do taczki, możesz łatwo zamówić je online w WielenOutlet. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 16:00, wyślemy Twoje koło do taczki jeszcze dzisiaj. Dostarczamy je zawsze w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dla klientów prywatnych również w soboty, abyś mógł jak najszybciej wrócić do pracy ze swoją taczką. Zamów więc swoje koło do taczki online już teraz!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box