Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła zabytkowe

Chcesz nadać swoim meblom charakter vintage? W takim razie wybierz kółka vintage, które możesz zamontować na przykład pod stolikiem kawowym. Nasze kółka vintage są doskonałej jakości i idealnie nadają się do projektowania mebli.

FILTRY

Koła zabytkowe

Koła vintage

Nasze stalowe felgi mają wygląd vintage i nie są ocynkowane. Dzięki temu możesz zastosować dowolny kolor. Na przykład wielu naszych klientów maluje koła w sprayu na czarny mat, który pięknie łączy się z drewnianymi meblami. Można również pozwolić kołom vintage zardzewieć, a po zardzewieniu potraktować je bezbarwnym lakierem lub środkiem, który zatrzymuje proces rdzewienia. Nasze koła vintage wykonane są w całości ze stali. Jeśli masz delikatną podłogę, polecamy zabezpieczenie kół, aby nie mogły się obracać lub przyklejenie filcu w miejscu, gdzie koło dotyka podłogi. Chcesz zobaczyć jak? To zobacz jak naprawić kółko tutaj!

Kółka w stylu vintage

W naszej zawsze szerokiej ofercie znajdziesz konkurencyjne cenowo kółka vintage. Oferujemy kółka o różnej nośności od 80kg do 500kg na koło. Kiedy masz kółko vintage na haju, ważne jest, aby wziąć pod uwagę mocowanie. Oferujemy więc kółka, które mogą być mocowane za pomocą blaszki, ale także za pomocą gwintowanego trzpienia.

Kółka do mebli vintage

Chcesz nadać swoim meblom charakter vintage? W takim razie wybierz kółka vintage, które możesz zamontować na przykład pod stolikiem kawowym. Nasze kółka vintage są doskonałej jakości i idealnie nadają się do projektowania mebli. Na przykład, jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu nowy wygląd, z tymi kółkami zrobisz to w mgnieniu oka. Chciałbyś je zamontować w swoich meblach z rurek rusztowania? W takim razie połącz nasze kółka vintage z centralnym otworem do mocowania za pomocą ekspanderów. Tutaj możesz zobaczyć, jak zamontować kółka w rurze.

Kupić zabytkowe kółka na Zestawy Kołowe Koła Outlet

Więc jeśli chcesz kupić zabytkowe koła, możesz to zrobić online w Zestawy Kołowe Koła Outlet! Możesz wybierać spośród różnych zabytkowych kółek obrotowych i stałych, aby zawsze było koło, które Ci odpowiada. Zamów łatwo online i skorzystaj z szybkiej dostawy!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box