Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła transportowe z hamulcem

Kółka transportowe z hamulcem do szerokiego zakresu zastosowań. Od kół do wózków platformowych do kół transportowych do wózków. Hamulec utrzymuje obiekt w miejscu.

FILTRY

Koła transportowe z hamulcem

Koła transportowe z hamulcem

Zestawy Kołowe Koła Outlet to największy sklep internetowy w dziedzinie kół. Jeśli szukają Państwo kółek, to trafili Państwo we właściwe miejsce. Oprócz kółek skrętnych, stałych i pojedynczych kółek, oferujemy szereg skrętnych kółek transportowych z hamulcem. Zestawy kołowe transportowe ułatwiają prace transportowe. Koło transportowe z hamulcem charakteryzuje się dwoma ważnymi właściwościami. Ponieważ jest to zestaw kołowy skrętny, koło może się toczyć we wszystkich kierunkach. Daje to Państwu dużą mobilność podczas przemieszczania obiektu. Ponadto, dzięki hamulcowi, koło może być zablokowane. W większości typów blokuje to zarówno kierunek toczenia, jak i obracania. Przydatne, gdy obiekt musi pozostać w miejscu. Zestawy kołowe transportowe z hamulcem można dobrze łączyć z innymi typami zestawów kołowych, np. stałymi lub skrętnymi.

Zestawy kołowe transportowe z hamulcem w wielu odmianach

Zestawy kołowe występują we wszystkich kształtach i rozmiarach. Należą do nich kółka transportowe z hamulcem. Te kółka mogą być stosowane np. pod kontenerami rolkowymi, stołami warsztatowymi, wózkami magazynowymi i walizkami. Oprócz większych kółek oferujemy również mniejsze kółka transportowe do lżejszych zadań transportowych. W szerokim asortymencie mają Państwo wybór pomiędzy typem opaski, mocowaniem, rodzajem łożyska, ale także nośnością kółka. To, jaki materiał opony powinieneś wybrać, zależy od tego, gdzie chcesz używać kółka transportowego. Czy będziesz jeździć po twardej, płaskiej podłodze? W takim razie wybierz kółka nylonowe. Czy kółko powinno być również przystosowane do pokonywania progów? W takim razie wybierz na przykład kółka gumowe. Ponadto, kółka różnią się rodzajem mocowania. Istnieją kółka transportowe z hamulcem, z płytą górną, z otworem centralnym i z mocowaniem na trzpień gwintowany. Jedną z najważniejszych rzeczy do określenia jest nośność, jaką powinno mieć kółko. Aby to zrobić, weź całkowitą wagę obiektu i podzielić przez 3. Wtedy uzyskasz minimalną nośność, której potrzebujesz. Oferujemy kółka obrotowe z hamulcem o nośności od 40 do 1300 kg. W ten sposób znajdziesz odpowiednie koło transportowe z hamulcem dla każdej sytuacji.

Kup kółka transportowe z hamulcem

W Zestawy Kołowe Koła Outlet można łatwo kupić odpowiednie kółko transportowe z hamulcem. Rozumiemy, że dokonanie właściwego wyboru może być trudne. Dlatego chętnie pomożemy. Nie jesteś pewien, jakie koło jest najbardziej odpowiednie dla Twojego zastosowania? Skontaktuj się z nami. W ten sposób unikniesz przypadkowego zamówienia niewłaściwego typu. Aby ułatwić Państwu wybór, oferujemy również pomoc w doborze. Na podstawie Państwa wymagań pokażemy Państwu odpowiednie koła z naszego asortymentu. W ten sposób mogą Państwo łatwo kupić u nas odpowiednie koła!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box