Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

kółka do dużych obciążeń

Kółka stałe o dużej nośności, zwane również kółkami do dużych obciążeń. Idealne do transportu najcięższych ładunków.

FILTRY

kółka do dużych obciążeń

Zestawy kołowe stałe do dużych obciążeń

Czy szukasz ciężkich kółek stałych? Następnie jesteś we właściwym miejscu w Zestawy Kołowe Koła Outlet. U nas możesz kupić różne rodzaje kółek stałych do dużych obciążeń, odpowiednich do wielu różnych zastosowań. Kółka do dużych obciążeń, zwane również kółkami do dużych obciążeń, są niezbędne w każdym profesjonalnym warsztacie lub magazynie. Te solidne kółka są specjalnie zaprojektowane do użytku w ciężkich warunkach, na przykład podczas przenoszenia ciężkich ładunków. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości kółek stałych do dużych obciążeń.

Rodzaje kółek stałych do dużych obciążeń

U nas możesz wybierać spośród różnych rozmiarów i modeli kółek stałych do dużych obciążeń. Na przykład, mamy kółka o średnicy od 50 do 250 mm o różnej nośności. Dzięki temu mogą Państwo wybrać odpowiednie kółko do konkretnego zastosowania, wózka transportowego lub maszyny. Nośność waha się od 300 do nawet 1300 kg. Wszystkie nasze kółka stałe do dużych obciążeń są wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu są odporne na intensywne użytkowanie i zużycie. Możesz wybierać spośród kółek stałych do dużych obciążeń z bieżnikiem nylonowym lub PU. Koła PU nadają się do bardzo ciężkiego transportu lub przenoszenia ładunków po nierównych powierzchniach. Kółka z PU nadają się więc również doskonale do zastosowań zewnętrznych. Z kolei kółka nylonowe nadają się do stosowania na równych powierzchniach, np. w magazynach i szopach z gładkimi betonowymi podłogami.

Zestawy kołowe stałe do dużych obciążeń

Zestawy kołowe stałe do dużych obciążeń są przeznaczone do przenoszenia ciężkich ładunków. Zestawy kołowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak hartowana i ocynkowana stal, aby wytrzymać te duże obciążenia. Ciężkie koła stałe duty są niezbędnymi elementami wielu różnych typów maszyn i wózków transportowych używanych w magazynach, szopach i warsztatach. Często, stałe kółka będą połączone z kółkami obrotowymi. To dlatego, że kiedy umieścić 4 stałe kółka pod obiektem, można jeździć tylko w jednym kierunku. To nie jest praktyczne w wielu przypadkach. Jeśli połączysz 2 kółka stałe z 2 kółkami obrotowymi, stworzysz stabilną i łatwo sterowalną kombinację. Jeśli wybierzesz 4 kółka obrotowe, będziesz miał bardzo zwrotny obiekt, który jest często trudniejszy do kierowania.

Kupuj wytrzymałe kółka stałe

Wszystkie kółka możesz kupić łatwo i szybko w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości zestawów kołowych stałych, odpowiednich do pracy w ciężkich warunkach. Oprócz kółek do dużych obciążeń w naszym asortymencie znajdziesz również kółka do rusztowań, kółka do krzeseł biurowych i kółka do taczek. Nie jesteś pewien, które koło jest odpowiednie dla Twojej aplikacji? W takim razie prosimy o kontakt. Chętnie doradzimy Ci osobiście.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box