Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka obrotowe z otworem na śrubę

Kółka obrotowe z otworem na śrubę do różnych zastosowań. Od wózków, mebli po kółka do urządzeń. Wysoka jakość i łatwość mocowania.

FILTRY

Kółka obrotowe z otworem na śrubę

Zestawy kołowe skrętne z otworem na śrubę

Czy szukasz kółek z otworem na śrubę? W WheelsOutlet trafiłeś we właściwe miejsce dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie zestawów kołowych. Mamy bardzo szeroki asortyment różnych zestawów kołowych z otworem na śrubę do różnych zastosowań. Na tej stronie przygotowaliśmy poręczny przegląd wszystkich zestawów kołowych z tym typem mocowania, zwanych również zestawami z otworem centralnym. Szukają Państwo zestawów kołowych z innym mocowaniem? Nie ma problemu. Mamy również zestawy kołowe z mocowaniem trzpieniowym, trzpieniowym i górnym.

Wybór właściwego zestawu kołowego skrętnego z otworem centralnym

Zestawy kołowe zapewniają dużą mobilność i wygodę. To dlatego, że jak sama nazwa wskazuje, kółko może się obracać. W przeciwieństwie do kółka stałego, może ono obracać się o 360 stopni wokół swojego stałego mocowania. Dzięki temu można natychmiast przesunąć przedmiot lub mebel w odpowiednim kierunku. Kółka z otworem na śrubę występują we wszystkich rodzajach kształtów i rozmiarów. Można na przykład wybrać kółko z hamulcem lub bez hamulca. Kółka z hamulcem są idealne do zastosowań, w których obiekt musi pozostać w miejscu. Większość naszych zestawów kołowych jest również podwójnie hamowana. Oznacza to, że oprócz kierunku toczenia blokowany jest również kierunek obrotu. Mają Państwo również wybór pomiędzy średnicą, typem opony, typem łożyska i nośnością. Im większe jest koło, tym łatwiej się toczy. Ponadto twarde kółka dobrze nadają się do długotrwałego stania w jednym miejscu (nie spłaszczają się), a miękkie dadzą większy komfort jazdy. Na przykład twarde kółka nylonowe nadają się do stosowania na równych podłogach. Z kolei kółka gumowe bez trudu pokonują nierówne powierzchnie i progi.

Montaż zestawów kołowych skrętnych z otworem na śrubę

Zestawy kołowe skrętne z otworem centralnym mają jeden punkt mocowania. Dzięki temu ten typ zestawu kołowego można łatwo zamontować za pomocą jednej śruby lub ekspandera. Należy pamiętać, że otwór na śrubę może mieć różne rozmiary. Rozmiary w naszej ofercie to 10.2mm, 12.2mm i 16.2mm. Zawsze używaj śruby lub śruby, która pasuje do rozmiaru otworu centralnego.

Kup kółka z otworem na śrubę online

Tak wiele kółek, tak wiele zastosowań. Rozumiemy, że może to być trudne, aby wybrać odpowiednie kółka do swojej aplikacji. Czy masz pytania dotyczące tego, które kółko jest najbardziej odpowiednie dla Twojej sytuacji? Nie martw się, zespół specjalistów jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić Ci indywidualnej porady. Możesz skontaktować się z nami poprzez nasz czat, telefon lub e-mail. Pomocny może być również nasz pomocnik decyzyjny. W oparciu o Twoje wymagania, pokażemy Ci odpowiednie koła. W ten sposób mogą Państwo w prosty sposób dokonać zakupów online odpowiednich kół do wszystkich zastosowań.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box