Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka obrotowe bez hamulca

Szukasz kółka obrotowego bez hamulca? Kółka obrotowe mogą obracać się we wszystkich kierunkach, oferując dużą mobilność. Od nylonu, PU do mebli i kółek do dużych obciążeń. Jest to stały zakres, który nie ulega zmianie.

FILTRY

Kółka obrotowe bez hamulca

Zestawy kołowe skrętne bez hamulca

Jeśli szukasz kółek bez hamulca, to jesteś pod właściwym adresem w WielenOutlet. Jesteśmy największym internetowym sklepem z kołami. Oprócz pojedynczych kół, kółek stałych i kółek skrętnych z hamulcem oferujemy również kółka skrętne bez hamulca. Jak sama nazwa wskazuje, zestaw kołowy skrętny może się obracać. Oznacza to, że zestaw kołowy obrotowy obraca się o 360° i może toczyć się we wszystkich kierunkach. Oczywiście kółko obrotowe bez hamulca nie może być zablokowane. Czy potrzebujecie Państwo kółka, w którym kierunek skrętu i toczenia może być stały? W takim razie wybierzcie zestaw kołowy z hamulcem.

Zestawy kołowe skrętne bez hamulca w wielu kształtach i rozmiarach

W naszym asortymencie online oferujemy różne typy zestawów kołowych skrętnych bez hamulca do różnych zastosowań. Zestaw kołowy skrętny umożliwia skręcanie. Im większa średnica niehamowanego kółka, tym łatwiej się ono toczy. Często im większe koło, tym większa jego nośność. W poszukiwaniu odpowiedniego kółka warto wiedzieć, jaka powinna być jego nośność. Różnią się także rodzajem opony, mocowaniem, rodzajami łożysk i materiałem. Istnieją między innymi kółka bez hamulców z bieżnikiem z PU, nylonu lub gumy.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze kółek?

Asortyment kółek bez hamulców jest tak duży, że rozumiemy, iż dokonanie wyboru może być trudne. Oczywiście, z przyjemnością pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Jeśli nie jesteś pewien, które kółka bez hamulca są odpowiednie dla Twojej sytuacji, poproś najpierw o radę. W ten sposób unikniesz zamówienia nieodpowiednich kółek lub kółek, które nie nadają się do danej sytuacji. Do Państwa dyspozycji jest zespół specjalistów, który pomoże Państwu w wyborze. Poprzez e-mail i telefonicznie pod numerem: +31 (0)85 076 53 13, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji każdego dnia, aby znaleźć idealne kółka dla Państwa projektu. Możesz również skorzystać z naszej pomocy przy wyborze, aby znaleźć odpowiednie kółko bez hamulca.

Sklep internetowy dla kółek

Każdy może przyjść do nas po kółka bez hamulca. Zestawy kołowe bez hamulca można łatwo zamówić w naszym sklepie internetowym. Czy szukasz pięknych kółek bez hamulca pod meble, czy też szukasz kółek do dużych obciążeń bez hamulca dla swojej firmy, wszystko znajdziesz u nas. Ponadto posiadamy bardzo duży magazyn. Dostarczamy kółka bez hamulca doskonałej jakości w bardzo konkurencyjnej cenie, które również otrzymasz bardzo szybko.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box