Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła transportowe

Koła transportowe występują we wszystkich kształtach i rozmiarach. To, jakiego typu kółka transportowego potrzebujesz, zależy oczywiście od tego, co będziesz transportował. Poniżej możesz przeczytać, które kółka transportowe są najlepsze dla Ciebie.

FILTRY

Koła transportowe

Koła transportowe

Łatwo kupić koła transportowe online, możesz to zrobić w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Posiadamy bardzo szeroki wybór różnych kół do różnych zastosowań. Dostarczamy nasze koła zarówno do osób prywatnych, jak i firm. W Zestawy Kołowe Koła Outlet jesteś we właściwym miejscu dla wszystkich swoich kół!

Kupić różne rodzaje kół transportowych

Oczywiście ważne jest, aby wiedzieć, co i jak ciężkie trzeba transportować, również powierzchnia jest ważna. Mamy koła transportowe do lekkiego stosowania na gładkich podłogach, do tego można użyć kół nylonowych. Jeśli musisz również jeździć na zewnątrz lub po nierównych podłogach, a transport jest nieco cięższy, możesz użyć naszych kółek PU.

Do cennego sprzętu, którego nie chcesz uszkodzić, polecamy nasze kółka z elastycznej gumy. Kółka te mają doskonałe właściwości, takie jak odporność na niskie progi i tłumienie hałasu.

Wybór kółka transportowego

Wybór odpowiedniego kółka transportowego? Oprócz różnych typów i materiałów kółek transportowych, istnieje szereg innych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Na przykład, istnieją różne warianty do rozważenia. Mamy szeroki asortyment i każde koło transportowe jest inne, więc należy wziąć pod uwagę:

Bardzo wiele czynników do rozważenia. Na szczęście po lewej stronie znajdziesz poręczny system. Wypełnij filtry, aby znaleźć idealne kółka dla siebie.

Zakup kółek transportowych

Ponieważ istnieje wiele różnych rodzajów kółek transportowych, ważne jest, aby wziąć je pod uwagę podczas zakupu kółek. Jednym z tych ważnych punktów wymienionych powyżej jest nośność.

Jest to bardzo łatwe do obliczenia wymaganej nośności na koło, po prostu podzielić ciężar produktu do transportu przez trzy. Dzielimy tę wagę przez trzy, a nie przez cztery, ponieważ produkt na nie równej powierzchni może równie dobrze spoczywać na trzech kołach.

Ważna jest również wielkość koła. Większe koło jeździ o wiele łatwiej. A to ważna kwestia, gdy mamy do czynienia z ciężkimi produktami. Ponadto ważny jest materiał, z którego wykonane jest koło.

Potrzebujesz pomocy w wyborze kółek transportowych?

Tak wiele osób, tak wiele potrzeb i tak wiele zastosowań, tak wiele różnych typów kół transportowych! Rozumiemy, że trudno jest wybrać odpowiednie koła online z naszej dużej oferty. Dlatego chętnie pomożemy Ci. Na przykład, nie jest pewien, które koła są najlepsze dla aplikacji masz na myśli? Następnie unikaj zakupu byle jakich kół online, i zapytać o radę pierwszy! Zawsze możesz skontaktować się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Można to zrobić za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Pomocny może być również nasz pomocnik decyzyjny. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o pomoc w złożeniu zamówienia. W ten sposób można zawsze łatwo kupić odpowiednie koła do wszystkich zastosowań!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box