Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółek obrotowych

Dostarczamy nasze kółka obrotowe zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Zestawy-kolowe-kola-outlet jest miejscem, które należy odwiedzić, aby otrzymać wszystkie potrzebne koła! Więcej porad jest dostępnych poniżej...

FILTRY

Kółek obrotowych

Kółek obrotowych

W serwisie Zestawy-kolowe-kola-outlet możesz oczywiście znaleźć również koła obrotowe. Koła obrotowe to takie, które obracają się we wszystkich kierunkach, więc możesz poruszać się we wszystkich kierunkach. W naszym sklepie znajdziesz kółka z górną płytą, które można łatwo przymocować 4 śrubami, oraz kółka ze środkowym otworem, które posiadają 1 otwór montażowy. Możesz przymocować kółka montażowe z jednym otworem środkowym przy pomocy śruby lub ekspandera, które znajdziesz tutaj.

 

Kiedy korzystasz tylko z kółkami z hamulcem lub łączysz je z kółkami mocowanymi na stałe?

Jeśli musisz manewrować kołami w wielu różnych kierunkach, najlepszym wyborem są 4 koła obrotowe. Jeśli musisz często transportować w linii prostej, lepiej jest skorzystać z 2 kółek mocowanych na stałe oraz 2 kółek z hamulcami. Zwróć uwagę na to, do czego chcesz wykorzystać kółka. W przypadku kółek obrotowych, jak również innych rodzajów kółek, im większe jest koło, tym łatwiej jest nim poruszać.

 

Wybór tego co posiadamy w ofercie

 

Kupuj kółka obrotowe w Zestawy-kolwe-kola-outlet

Potrzebujesz nowych kółek, ale nie wiesz jakie wybrać? Zestawy-kolwe-kola-outlet z przyjemnością Ci pomoże. Posiadamy różne kształty i rozmiary kółek, więc zawsze znajdzie się koło dopasowane do Twoich zastosowań. Posiadamy małe kółka obrotowe o nośności od 40 kg, aż po bardzo wytrzymałe kółka obrotowe o nośności do 3000 kg. Prosimy o kontakt z nami, jeśli nie masz pewności. Zapraszamy do zamawiania kół on-line!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »