Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka obrotowe

Chcesz kupić kółka? Można to zrobić szybko i łatwo w Zestawy Kolowe Kola. Posiadamy bardzo szeroki asortyment kółek i dostarczamy nasze kółka zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych.

FILTRY

Kółka obrotowe

Kółka

Możesz łatwo kupić kółka online w WielenOutlet. Mamy bardzo szeroki wybór różnych kółek do różnych zastosowań. Z naszego obszernego sklepu internetowego dostarczamy nasze kółka zarówno do klientów prywatnych, jak i firm.

Kupuj różne typy zestawów kołowych

Każdy może przyjść do nas po kółka. Czy szukasz pięknych kółek pod meble, czy szukasz kółek do dużych obciążeń dla swojej firmy, aby przenieść najcięższe ładunki, znajdziesz to wszystko tutaj. Koła, które nie pozostawiają śladów, są bezwonne lub szczelne, można nazwać to, można kupić koła szukasz online z nami. Nasz magazyn jest bardzo duży, więc prawie zawsze możemy dostarczyć odpowiednie kółka z magazynu. Z nami, zawsze masz pewność doskonałej jakości w bardzo konkurencyjnej cenie, która jest również dostarczana bardzo szybko.

Kółka we wszystkich kształtach i rozmiarach

W WielenOutlet mamy wiele różnych typów kółek do sprzedaży online. Jak sama nazwa mówi, kółko obrotowe może się obracać. Ułatwia to kierowanie podczas przemieszczania się. Im większa jest średnica kółka, tym łatwiej się ono toczy. Również nośność jest często wyższa z większym kołem. W przypadku kółek do dużych obciążeń nośność przekracza nawet 1000 kg na koło! Ponadto zestaw kołowy skrętny może mieć płytę górną lub centralny otwór na śrubę. Dzięki temu można go stosować na różne sposoby. Można kupić zestawy kołowe z hamulcami lub zestawy kołowe bez hamulców. Zależy to od Państwa preferencji. Kółka z hamul cem zapewniają, że produkt lepiej trzyma się w miejscu. Ponadto, bieżnik również różni się między kółkami. Na przykład, bieżnik może być wykonany z PU, nylonu lub gumy. Gumowe kółko obrotowe występuje nawet w różnych rodzajach gumy, takich jak guma elastyczna, guma z recyklingu i guma termoplastyczna. Każdy rodzaj gumowego kółka ma swoje własne zalety.

Potrzebujesz pomocy w wyborze kółka?

Tak wiele osób, tak wiele potrzeb i tak wiele zastosowań, tak wiele różnych typów kółek! Rozumiemy, że trudno jest wybrać odpowiednie kółko z naszej szerokiej oferty. Dlatego też chętnie służymy pomocą. Na przykład, nie jesteś pewien, który produkt najlepiej nadaje się do zastosowania, które masz na myśli? W takim razie unikaj kupowania kółek online ot tak, i zapytaj najpierw o radę! Zawsze możesz się z nami skontaktować, jeśli masz jakieś pytania. Możesz to zrobić poprzez czat, telefon lub e-mail. Pomoże Ci również nasza pomoc w podjęciu decyzji. Jesteśmy również do Twojej dyspozycji w kwestii pomocy przy składaniu zamówienia. W ten sposób można zawsze łatwo kupić odpowiednie kółka do wszystkich zastosowań!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box