Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Zewnętrzne kółka obrotowe

Potrzebne kółka obrotowe na zewnątrz? Idealne do skrzynek okiennych, stołów BBQ i innych zastosowań zewnętrznych. Odkryj naszą szeroką gamę kółek do zastosowań zewnętrznych.

FILTRY

Zewnętrzne kółka obrotowe

Kółka do użytku zewnętrznego

W Zestaway Kolowe Kola Outlet znajdziesz największy wybór online kółek do różnych zastosowań. Oprócz kółek wewnętrznych, takich jak kółka meblowe i kółka do krzeseł biurowych, nasz asortyment obejmuje również wiele kółek zewnętrznych. Czy szukasz kółka do doniczki, stół lub grill, z nami zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw do swojej sytuacji!

Które kółko zewnętrzne dla jakiej powierzchni?

Kółka są w wielu kształtach i rozmiarach. W naszej ofercie mamy kółka zewnętrzne od 50 mm do 250 mm. Zasadniczo, im większe kółko, tym łatwiej się toczy. Wybór odpowiedniego kółka zależy głównie od rodzaju powierzchni, na której będzie ono używane. Mamy między innymi kółka gumowe, kółka nylonowe i kółka PU. Czy zamierzasz dużo używać kółek na nierównych powierzchniach, takich jak bruk czy chodniki? W takim razie wybierz kółka z gumy lub PU. Kółka gumowe bez wysiłku pokonują wyboiste powierzchnie i progi. Jeśli kółka gumowe będą stały dużo, należy również zwrócić uwagę na rodzaj gumy. Kółka wykonane z recyklingu gumy są często tańsze, ale mogą się spłaszczyć podczas długiego stania w miejscu. Z drugiej strony, koła wykonane z elastycznego kauczuku naturalnego wracają do swojego pierwotnego kształtu. Dlatego zalecamy kauczuk naturalny, gdy kółka są używane sporadycznie. Szukają Państwo kółek do skrzynki na kwiaty zewnętrzne, która stoi prawie zawsze w tym samym miejscu? Następnie można również wybrać koła nylonowe. Koła nylonowe są twarde jak skała i pozostają okrągłe. W rezultacie, zawsze zachować toczenia gładko. Nawet jeśli donica jest przenoszona tylko kilka razy w roku, aby na przykład zamieść chodnik.

Idealny zestaw kołowy odporny na warunki atmosferyczne

Zestawy kołowe używane na zewnątrz są narażone na działanie warunków atmosferycznych. Jedno kółko jest bardziej odporne na warunki atmosferyczne niż inne. Najbardziej odpowiednimi zestawami kołowymi do środowisk wilgotnych (zewnętrznych) są zestawy kołowe ze stali nierdzewnej. W naszym asortymencie znajdziesz kółka ze stali nierdzewnej z nylonowymi, PU i gumowymi bieżnikami. Nylonowe kółka ze stali nierdzewnej są idealne dla zestawu mebli, które często stoją w tym samym miejscu. Kółka ze stali nierdzewnej z PU i gumy nadają się również do częstego stosowania na nierównych powierzchniach.

Kółka zewnętrzne do grilla

Nasza oferta kółek zewnętrznych z pewnością nie zawiera kółek do BBQ. Najpopularniejszym kółkiem do BBQ jest całkowicie czarne kółko zewnętrzne. I oczywiście nie bez powodu. Czarny kolor jest trendy, również w przypadku zastosowań zewnętrznych. Ponadto, czarny również doskonale pasuje do większości BBQ i pasujących mebli.

Kup kółka zewnętrzne w Zestaway Kolowe Kola Outlet

Zamawianie kółek w Zestaway Kolowe Kola Outlet to zawsze właściwy wybór. Dzięki naszym dużym zapasom możemy szybko dostarczyć koła do różnych zastosowań. Ponadto, wszystkie nasze kółka są konkurencyjne cenowo. Tak więc możesz kupić nasze kółka zewnętrzne tanio i mieć je szybko dostarczone.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box