Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Elastyczne czarne koła gumowe

Czarne elastyczne koła gumowe z nylonowym korpusem koła są kołami o dużej nośności. Kółka z elastycznej gumy naturalnej (65° Shore A) mają bardzo dobre właściwości toczne. Kółka nie pozostawiają żadnych śladów.

FILTRY

Elastyczne czarne koła gumowe

Czarne elastyczne kółka gumowe

Czy szukasz luksusowych czarnych kółek obrotowych o industrialnym wyglądzie? Oczywiście, że możesz je znaleźć w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Nasze czarne kółka przemysłowe są idealne pod meble z czarnymi stalowymi nogami. Dzięki temu można zrobić swój mebel mobilny i wyglądają one również bardzo stylowo. Koła te mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, więc można przeprowadzić ten piękny wygląd przemysłowy wszędzie.

Czarne kółka przemysłowe do wewnątrz i na zewnątrz

Nasze czarne kółka przemysłowe mają różne zastosowania, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Na przykład, można wybrać twardszą czarną wersję z litej gumy, które są szczególnie odpowiednie do użytku wewnętrznego. To dlatego, że te kółka są twardsze i dlatego jeździć dużo lepiej po twardych podłogach. Te twardsze czarne koła z pełnej gumy są okrągłe 80, 100 i 125 milimetrów z łożyskami rolkowymi. Jeśli potrzebujesz czarne kółka metalowe do użytku zewnętrznego, a następnie wybierz nasz wysoko elastyczny (65° Shore A) wersji gumy. To dlatego, że te koła mają bardzo niski opór progowy i dlatego może jeździć dobrze przez progi, przeszkody i nierówne płytki. Koła te są dostępne w okrągłych 100 i 125 milimetrach z łożyskiem kulkowym. Na zewnątrz, te czarne koła stalowe są tak samo odporne na rdzę lub korozję jak koła ocynkowane. Więc nadal wyglądają świetnie.

Zamów swoje czarne kółka metalowe online bezpośrednio

Nawiasem mówiąc, nasze czarne kółka metalowe mogą być używane do znacznie więcej niż tylko pod meblami. Na przykład, mogą one być również stosowane pod grill, donice lub parasole ogrodowe. Idealne, jeśli możesz wszystko w swoim ogrodzie na kółkach; oszczędza to dużo dźwigania! Co najlepsze, możesz łatwo zamówić te koła online w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Nie jesteś w tym miejscu? W takim razie zapraszamy do kontaktu z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie czarne koła.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box